• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Csm Emlak Hafriyat Yıkım

Adres :

Orta Mah. Sakarya Cad. No: 14/a Bilecik » Söğüt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Özkan - Yusuf Özkan

E-Posta Adresi :

ysffozkan11@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 072 19 18

Whatsapp 2:

0 (541) 278 47 17

Birçok farklı alanda faaliyet göstermekte olan firmamız Csm Emlak Hafriyat Yıkım ailesi olarak müşterimizin her türlü isteğine ve önerisine doğru şekilde cevap verebilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Firmamız başta arsa alım satım işlemleri olmak üzere birçok farklı alanda müşterisine hizmet vermektedir. Profesyonel çalışma hayatımızı farklı hizmetler vererek ilerletmiş ve adından sıkça söz ettiren bir firma konumuna gelmeyi başarmış bulunuyoruz.

İşletmemiz Csm Emlak Hafriyat Yıkım Bilecik hafriyat sektöründe aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz alanların başında eski ya da yeni binaların kontrollü bir şekilde yıkımlarını gerçekleştirmek gelmektedir. Bu işlem de dahil olmak üzere birçok farklı hizmette her zaman kaliteli ve profesyonel ekipman kullanıyoruz ve aynı zamanda da iş güvenliği koşullarından hiçbir zaman ödün vermeden çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Firmamızın hizmet verdiği bir başka alan ise bu yıkım kırım işlemleri sonucunda oluşan inşaat hafriyatının doğru bir şekilde kaldırılması gelir. Bu hizmetimizde her zaman kanunen yasal olan ve herhangi bir sorun oluşturmayacak olan alanlar tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra kanal kazı işlemleri, kiralık kepçe hizmetleri, bağ bahçe düzenleme işlemleri başta olmak üzere pek çok konuda müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Sizler de bu gibi farklı alanlarda yardım almak için güvenilir ve profesyonel bir firma arıyorsanız işletmemizle hemen iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en doğru hizmeti en uygun fiyatlarla sunacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR