• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çubuklu ve Kardelen Doğal Kaynak Suyu

Adres :

Fatih Mahallesi Karanfil Caddesi 5/c Beykoz İstanbul İstanbul » Beykoz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özcan Çalık

E-Posta Adresi :

ozcancalik37@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 950 78 54

Whatsapp 2:

0 (534) 950 78 54

Çubuklu ve Kardelen Doğal Kaynak Suyu olarak sizlere en kaliteli ve lezzetli su seçeneklerini sunuyoruz. Su insan hayatı için çok önemli madde olarak görülmektedir. İnsan bedeninin normal fonksiyonları ile çalışabilmesi ve sağlık açısından sorun yaşamaması için günlük olarak belli bir miktar su içilmesi tavsiye edilmektedir. Sindirim, dolaşım ve benzeri pek çok sistem ile ilgili olarak fonksiyonlar üzerinde etkili olması açısından su ihmal edilmemesi gereken bir madde olarak değerlendirilmektedir.

Günümüzde musluktan akan sular içerisinde bulunan maddeler dolayısıyla doğrudan tüketime uygun değildir. Bu suların tüketimi sağlık açısından sorunlar yaşanmasına neden olabilir. Firma olarak İstanbul alışveriş sektöründe sahip olduğumuz tecrübe ile kaliteli ve sağlıklı su seçeneklerini sizler için sunuyoruz.

Firma olarak sizler için satışa sunduğumuz su çeşitleri içerisinde Kardelen ve Seda su bulunmaktadır. En çok tercih edilen su seçeneklerimiz ise damacana şeklindeki şişelerde sunulan sulardır. On dokuz litrelik damacana sularımız ile evinizde ya da iş yerlerinizde uzun süre sağlıklı ve lezzetli su tüketebilirsiniz. Suyunuz bittiğinde bir telefon ile adresinize yeni damacana suyunuzun gelmesini sağlayabilirsiniz. Sizlere sağlık ve şifa sunmak için hızlı şekilde ulaştırılacak olan damacana sularınızı afiyetle içebilirsiniz. İdeal seviyedeki ph değerleri ve mineral içerikleri ile ailenizin sağlığına ve çocuklarınızın gelişimine destek sağlayabilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sunulan sularınızın yanında sizler için özel hediyeler de hazırlanmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR