• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çukurova Traktör Tamir Atölyesi

Adres :

Çavuşoğlu Mahallesi Tornacılar Sokak No: 18 Malatya » Yeşilyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selahattin Sakman - Fetih Kent

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (535) 779 70 01

Whatsapp 2:

0 (536) 375 36 86

Her şart ve koşulda imdadınıza koşan Çukurova Traktör Tamir Atölyesi birmilyonnokta.com üyesidir. Tarım ve hayvancılıkta motor gücü insan hayatına girdiği günden bu yana insan gücüne olan ihtiyaç azalmıştır ancak; motorlu taşıtların bakım ve tamir gerekliliği artmıştır. Tarım ve hayvancılık sektöründe aktif olarak kullanılan traktörler çoğunlukla sarp arazi koşullarında kullanıldığından diğer motorlu taşıtlara oranla daha fazla tamire ve bakıma ihtiyaç duymaktadırlar. Özellikle ekim ve biçim faaliyetlerinde traktöre olan ihtiyaç daha da çok artmıştır. Traktörlerinizin sizleri yarı yolda bırakmaması ve işlerinizin zamanında bitmesi için yılın her zamanı mesai mefhumu gözetmeksizin bakım ve tamirat işinde mahir olan tecrübeli ve bilgili ustalarımızla hizmeti ayağınıza kadar getiriyoruz. Hem kendi atölyemizde hem de istediğiniz yerde hizmet vermeye hazırız.

Malatya oto servis ve tamirhane alanında tecrübesi ve bilgi birikimleri ile tanınan ustalarımız traktörlerinize bakım, onarım ve yedek parça temini sağlamaktadırlar. Bir doktorun hastasına yaklaşması edası ile incelemede bulunan ustalarımız, gözlerinden hiçbir detayı kaçırmayarak en küçük arızasını bile tespit ve teşhis edip, bakımını ve onarımını yapabilmektedirler.

Çağının gerektirdiği teknolojik gereçleri kullanarak gerçekleştirilen bakım ve tamiratın yanı sıra ihtiyaç olabilecek yedek parça tedarikini de şirketimiz başarılı bir şekilde sağlamaktadır. Farklı model ve motor hacimlerine sahip traktörleri tanıyan, oluşabilecek arızalar konusunda profesyonelleşmiş kadromuzla; alacağınız hizmet kalitesinin sonucunu sarp arazi koşullarında faaliyet halindeyken kendi gözlerinizle göreceksiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR