• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dağcı Oto Kurtarma

Adres :

Sanayi Sitesi Gönen Balıkesir Balıkesir » Gönen

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nasıf Dağcı

E-Posta Adresi :

sly_devil_90@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 277 36 17

Whatsapp 2:

0 (531) 571 17 17

Whatsapp 3:

0 (535) 277 36 17

Whatsapp 4:

0 (531) 571 17 17

Oto araç kurtarma sektörü hayatımızda büyük bir öneme sahiptir. Zor zamanlarınızda yanınızda olarak sizlere yardımcı olmaktadır. Dağcı Oto Kurtarma olarak sektörde uzun zamandır hizmet vermekte ve kurtarma araçları ve profesyonel destek ekibi ile her türlü hafif- ağır araçların kurtarma hizmetlerini 7 gün 24 saat kesintisiz sağlamaktayız.

Dağcı Oto Kurtarma olarak Balıkesir ilinin Gönen ilçesinde yerel bir firma olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Balıkesir yol yardım sektöründe öncü, lider bir firma olma hedefi ile yola çıkmış ve bu hedefine ulaşmış bir kurum olarak çalışmaktayız.

Amacımız her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, verdiğimiz hizmeti ucuz, güvenilir, kaliteli hızlı ve sorunsuz bir şekilde ulaştırmasını sağlamaktayız. Bu sayede müşteri memnuniyet seviyemizi yükseltmekteyiz.

Kurumumuzda alanında uzman ve profesyonel çalışanlarımız ile sizlere hizmet vermekte ve yeni, kaliteli araç filolarımız ile hızlıca yardımınıza kavuşarak sizi mağdur etmemekteyiz. Ana misyonumuz olarak alanında profesyonel ve aranan bir firma olmak adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Siz değerli müşterilerimizin zor zamanlarında yanında olmak ve sorunlarına çözüm bulmak adına hazırda beklemekte ve 7/24 destek hattımız ile sizlerden gelecek olan yardım taleplerine kısa sürede yanıt vermek için çalışmaktayız. Eğer sizin de bir yol yardım ihtiyacınız var ise iletişim ağlarımızdan bizler ile iletişime geçerek sizde destek talebinde bulunabilirsiniz. Telefonun diğer ucunda yardım etmek için bekliyor olacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR