• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dağevleri Market & Adıyaman Çiğköfte

Adres :

Kepez Dağevleri Şehit Noyan Aydın Sokak No: 193 Zonguldak » Karadenizereğli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Atar

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (541) 790 89 67

Whatsapp 2:

0 (506) 052 85 34

Zonguldak Karadenizereğli’de birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet veren Dağevleri Market & Adıyaman Çiğköfte işletmemiz yıllardır eşsiz lezzetlerin değişmez adresidir. Bizler yıllardır bölgemizin her türlü ihtiyacını karşılamaya yönelik çözümler sunuyoruz. Bir marketten bütün beklentilerinizi karşılamak adına hummalı bir çalışma süreci yürütüyoruz.

Mutfaklarınızın ihtiyacı olan gıda ürünlerine rahatlıkla erişebilmenize yardımcı oluyoruz. Bunun için çok geniş bir ürün stokunu tercihe açıyor, tamamen en kaliteli markalarının ürünlerinin satışını yapıyoruz. Böylece sağlıklı ve lezzetli gıdalara ulaşmanıza aracılık ediyoruz. Her gün taptaze simit, poğaça ve daha başka ürünlerle sofralarınızı şenlendiriyor, aradığınız lezzetleri en kolay yoldan bulmanızı sağlıyoruz.

Temizlik ürünleri alanında da çok geniş bir seçenek sağlıyor, yaşam alanlarınızı daha hijyenik hale getirmek adına ihtiyacınız olan her türlü temizlik ürününü en kalitelilerinden karşılamanıza yardımcı oluyoruz. Damacana su satışıyla sağlıklı ve lezzetli suya ulaşımınızı sağlıyor, kapınıza kadar istediğiniz suyu istediğiniz anda taşıyoruz.

Marketimizde kasap sucuğu ve diğer kasap ürünlerimizle de fark yaratıyor, sağlıklı ve lezzetli beslenmeniz için bütün imkanlarımızı seferber ediyoruz. Soğuk içecek çeşitleri, kuruyemiş çeşitleri, çay, şeker, un çeşitleri, şarküteri ve kahvaltılık ürünleri, oyuncak çeşitleri ile hizmet veriyoruz. Bütün bunlar yanında Zonguldak alışveriş alanında fatura ödeme noktası olarak da hizmet veriyoruz. Elektrik, su, internet, kablo TV, telefon faturalarınızı ödemenize yardımcı olduğumuz gibi bütün operatörlerden TL yükleme işlemlerinizi de yapıyoruz. Bütün siparişlerinizi adreslerinize taşıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR