• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Damla Su Girne

Adres :

Şehit Ahmet Ersoy Sok. Ali Erdal Apt. No: 2/4 Kıbrıs » Girne

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burak Küçük

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

damlasukktc@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 874 34 99

Whatsapp 2:

0 (542) 882 10 12

Whatsapp 3:

0 (539) 109 11 18

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren Damla Su Girne birmilyonnokta.com üyesidir. Faaliyet gösterdiğimiz sektörde sizlerin en temel ihtiyacını karşılamaktayız. Sağılığınız için sizlere en sağlıklı içme suyunu istifadenize sunmaktayız. Firma olarak faaliyet gösterdiğimiz bölgede kaliteli su sağlayarak önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Ticari kazancın ötesinde özverili hizmetler sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firma olarak sizlerin talep ve beklentilerine karşılık vermekteyiz. Yıllardır faaliyet gösteren bir firma olarak öncüler arasında yer almaktayız.

Girne hizmet sektöründe verdiği hizmet kalitesiyle en çok rağbet edilen firmalar arasında yer almaktayız. Doğal kaynak suyunu kullanıma hazır bir şekilde sizlerin istifadesine sunmaktayız. En hijyenik koşullarda hazırladığımız sularımız sizlerin istifadesine sunmaktayız. Firmamız damacana ve pet su siparişi, tüp siparişi almaktadır. Ayrıca damacana pompası ve tüp dedantörü satışı da yapmaktayız. En temel ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz güvenilir bir adres olarak sizlerin hizmetindeyiz.

Firma olarak her daim yenilediğimiz kampanyalarla sizlere hizmet vermekteyiz. En uygun fiyatlarla en kaliteli hizmetleri alabileceğiniz bir firma olarak sektörümüzde önemli hizmetler yürütmekteyiz. Firma olarak sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek sizlere yenilikçi hizmetler sunmaktayız. Her daim sizlerin memnuniyetini ön planda tutarak yürüttüğümüz hizmet politikamızla ilk günden beri geniş müşteri kitlesine hitap etmeyi başarmış bir firma olarak sizlerin huzurundayız. Sizleri sağlığı adına damacanaları her defasında dezenfekte ederek kullanıma koyarak sizlere ayrıcalıklı hizmetler sunmayı sürdürmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR