• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Danişmend Özel Güvenlik

Adres :

Bağlar Mah. Şehit Astsubay Ayhan Yıldırım Sok. No: 2 Tokat » Niksar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şenol Şahin

E-Posta Adresi :

danismendozelguvenlik@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 489 65 69

Whatsapp 2:

0 (530) 641 14 60

Tokat Niksar’da faaliyet gösteren Danişmend Özel Güvenlik birmilyonnokta.com bir kurumdur. Özel güvenlik son yılların en popüler mesleklerinden birisidir. Çünkü iş imkanları oldukça fazlalaşmış, pek çok özel kurum, işletme, marka, kamu kurumu kendi güvenliğini özel güvenliklere emanet eder olmuştur. Gün geçtikçe de özel güvenliğe talep artmakta, can ve mal güvenliğine önem veren yerler tercihlerini özel güvenlik görevlilerinden yana kullanmaktadır.

Özel güvenlik görevlisi olmak için öncelikle yeterli eğitimi almak, eğitimlerden başarılı olmak ve sertifika almaya hak kazanmak gerekmektedir. Özel güvenlik sertifikaları ve eğitimleri verecek kuramlarınsa bakanlıkça yetkilendirilmiş olmaları, eğitim vermeye yeterli personellerinin bulunması gerekmektedir.

Danişmend Özel Güvenlik olarak bu alanda yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle hizmet veriyoruz. Özel güvenlik eğitimleri vermeye yetkili bir kurum olarak yeni bir iş sahibi olmak isteyenlerin yardımcısı oluyoruz. Şartları sağlayan kursiyerlerimizin en iyi şekilde eğitimlerini almalarını, başarıya ulaşmalarını ve en kısa sürede sertifika alacak düzeye gelmelerini sağlıyoruz.

Kurum olarak Tokat eğitim alanında uzman eğitimci kadrosu ve cazip fiyat avantajlarıyla olduğu kadar uygun ödeme koşullarıyla da sektörümüzde fark yaratıyoruz. Silahlı silahsız güvenlik eğitimleri, silahsızdan silahlıya geçiş eğitimleri, silahlı silahsız yenileme eğitimleri, uygulamalı dersler, tabanca ile atış eğitimi, modern araçlarla araç gereç eğitimi, hizmet içi eğitim atışı hizmetleri veriyoruz. Aynı zamanda sınavlara en iyi şekilde hazırlanmanız için ders, soru bankası kitaplarıyla de destek sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR