• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Davraz Yöresel Ürünler

Adres :

Muzaffer Türkeş Mahallesi Isparta » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

davrazyoresel@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 509 75 19

Whatsapp 2:

0 (551) 550 53 33

Davraz Yöresel Ürünler geleceğin tüm yükselen firmaları gibi birmilyonnokta.com üyesidir. Yöresel kelimesi aslında çok büyük anlamlar taşıyan adeta o bölgenin tarihini anlatan bir kelimedir. Tarihi öğrenmek için sadece geçmiş yıllarda ki bilgileri okumak yeterli değildir. Herhangi bir yer ile ilgili tarihe en yakın mesafen ulaşmanın yolu orasını ziyaret etmek ve geçmişten günümüze gelen ne varsa bizzat yerinde görmek gerekir. Bu yerlerde geçmişten günümüze gelen lezzetler adeta bizi bir zaman yolculuğuna çıkarır.

İşte bu sebeple yöresel lezzetler ve ürünler oldukça önemlidir. Bu ürünler bizim geçmişimiz, bilmediğimiz tarihimiz olup öğrenmek için de mutlaka yerinde bir keşif yapmak gerekir.

Isparta alışveriş sektöründe gülün büyük önem taşıdığı ve ön planda olduğu aşikardır. Bunun sebebi tabi ki güller şehri olan Isparta’nın değerlerine sahip çıkmasıdır. Şehre adım attığınız anda sizi birçok gül ürünleri saten mağaza karşılar. Davraz Yöresel Ürünler’de de gül en doğal şekilde işlenerek saf gül suyu ve yağı elde edilir.

Saf gül suyunu ayırt etmek için kokusuna dikkat etmeniz gerekir. Çünkü gerçek bir gül suyunun kokusu sandığınız kadar güzel kokmaz. Ancak cilt için çok faydası olan ve tüm dünyanın bizlerden satın aldığı bu ürünün değeri elbette ki anlatılacak kadar kısa değildir. Sizde doğal gül suyu ve diğer gül ürünlerimiz ile tanışmak, ek olarak da yöresel lezzetlerimizi tatmak istiyorsanız mağazamıza davetlisiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR