• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

D&d Royal Garden Organizasyon

Adres :

Açelya Cad. Mahmut Bey Geçiti Aynalı Çarşı No: 7 Beylikdüzü / İstanbul34306 İstanbul İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Derya Demir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ddemirfb@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 611 91 49

Whatsapp 2:

0 (506) 611 91 49

Özel günlerinizi en güzel şekilde geçirmek ve bu günlerin organizasyonunda sorunlar yaşamadan atlatmak için sizlere oldukça profesyonel şekilde hizmetler sunmaktayız. Organizasyon alanında yıllardır sizlere başarılı şekilde hizmetler sunarak deneyimler kazandık ve en güzel düğün, nişan, söz ve evlilik teklifi organizasyonlarını sizler için yapmaktayız. Konusunda uzman olan ekibimiz ile sizlere bu alandaki en başarılı hizmetleri sunuyoruz.

Düğün ve nişan ile söz gibi oldukça önemli günlerde sizlerin organizasyon gibi bir konuda stres yaşamanızı önleyerek bu alanda en başarılı hizmetleri sizlere sunabilmekteyiz. Konusunda uzman olan ekibimiz sizlerin istek ve görüşleri ile hayalleri doğrultusunda en güzel düğün ve nişan günlerini organize etmektedir.

İstanbul organizasyon alanında en başarılı çalışmaları yapan firmamız deneyimli ekibi ile sünnet ve kına gecesi gibi organizasyonları en başarılı şekilde yapabilmektedir. Alanında uzman olan firmamız sorunsuz bir şekilde sizler için oldukça özel olan bu günlerde sizlerin ve misafirlerin sorun yaşamadan eğlenmesini sağlamaktadır. Sizlerin de misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlayarak sorunsuz bir gün geçirmenizi sağlamaktayız.

Evlilik teklifi gibi oldukça önemli ve özel bir günde de sizlere en yaratıcı fikirlerle hizmet sunmaktayız. Ayrıca sizin fikirlerinizi ve istediğiniz evlilik teklifinin gerçekleşmesini sağlayarak bu konuda sizlere en özel hizmetleri sunuyoruz. Alanında uzman olan firmamız sizlerin özel günlerden en yüksek verimi alarak en mutlu şekilde geçirmenizi ve hayal ettiğinizden güzel olması için çalışmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR