• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Deeplife Baby Spa

Adres :

Çetin Arıkan Apt. Salonist Yolu Barış Gücü Karşısı Kıbrıs » Gazimağusa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uzman Fizyoterapist Melis Tansuğ

E-Posta Adresi :

info@deeplifecyprus.com

Whatsapp 1:

0 (548) 825 04 44

Son yıllarda çok ilgi çeken bebek spa merkezlerinden biri olan Deeplife Baby Spa birmilyonnokta.com un üyesidir. Kıbrıs sağlık sektörü içinde bebek masaj merkezleri son yıllarda yoğun ilgi görmektedir. Firmamız da faaliyetlerine başladığı ilk günden bugüne başarılı çalışmalarıyla sektörde adını duyurmuştur. Zaman içinde önemli pay sahibi olan firmamız siz değerli müşterilerimiz için; kolik bebek masajı, fizik tedavi ve bebek pilatesi hizmetlerini sunmaktadır. Bebek spa merkezleri; çoğu bebekte rastlanan gaz ve kolik olma gibi durumlarda bebeklerin hem zihinsel hem de fiziksel anlamda gelişimine yardımcı olan masajların yapıldığı merkezlerdir. Merkezlere genellikle 1 yaşın altındaki bebekler kabul edilmektedir.

Firmamızda bebekler ve ebeveynler için her zaman anımsanacak deneyimler yaşanması sağlanmaktadır. Bebeklerin büyüklüklerine göre simitler kullanılarak, havuzlara alınırlar. Önce suya alışmaları sağlanır sonrasında ise profesyonel ellerle bebeklere özel ürünlerle masajlar yapılmaktadır. Masaj uygulaması yaklaşık olarak yarım saat kadar sürmektedir. Bu zaman içerisinde hem bebeklerin suya alışması amaçlanır, hem de masajlar yapılarak gaz sancılarının azalması hedeflenir. Düzenli aralıklarla tekrarlandığında sancılarda önemli bir azalma olmaktadır.

Firmamızda hijyene çok dikkat edilmektedir. Çalışanlarımız işlerinde profesyonel, güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapan uzman kişilerdir. Merkezimiz bebeklerin ve ebeveynlerin hem keyifli zaman geçirmesini sağlarken, hem de bebeklere özellikle fiziksel anlamda fayda sağlayacaktır. Whatsapp hattımızdan bize ulaşarak detaylı bilgi alabilir, randevu talep edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR