• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Defne Minik Düşler

Adres :

Çekmece Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi İğde Apt. No 46/3 Defne Hatay Hatay » Antakya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülay Oflazoğlu

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (541) 522 21 38

Whatsapp 2:

0 (541) 522 21 38

Defne Minik Düşler olarak Hatay Antakya’da faaliyet gösteren merkezimiz, Hatay eğlence sektöründe çocuklarımıza kendilerini ve çevrelerini daha iyi tanıyabilecekleri, keşfedebilecekleri bir mekan sunuyor. Buna uygun ekipmanlar sağlayarak çocuklarımızın ince ve kaba kaslarının gelişmesini sağlıyor. Aynı zamanda sosyal, duyusal, zihinsel ve psikolojik gelişimlerini de destekleyerek oyun ve aktiviteyle gelişmelerini sağlıyor.

Okul öncesi dönem çocuklarımızın öğrenme periyodunun en önemli kısmıdır. Bu dönemde doğru yönlendirme ve temellendirme yapıldığı taktirde çocuklarımızın hayat boyu başarıya ulaşmaları, ayakta kalabilmeleri çok daha kolay oluyor. Merkezimizde bu bilinç ve hassasiyetle çocuklarımızın bireysel gelişimlerine katkı sağlıyoruz. Yaşlarına ve gelişim düzeylerine göre gruplara dahil ediyor, sosyal yönlerinin gelişmesini sağlıyoruz. Aynı zamanda da motor, dil ve zihinsel gelişimlerinin desteklenmesini sağlayan programlarla onların kendilerini ifade edebilmelerine, sosyalleşmelerine, aileleriyle beraber kaliteli zaman geçirebilmelerine olanak tanıyoruz.

Merkezimizde aktivitelerimizin lideri çocuklarımızdır. Onların yaşlarına ve gelişimlerine uygun hazırlanan programlar uygular, ekipmanlar kullanırız. Aktivitelerimize çocuklarımızı davet ederek kendi istek ve heyecanlarıyla katılmalarını sağlarız. Diğer çocuklar ve ebeveynlerle iletişim kurmalarını sağlayacak sıcak bir ortam oluştururuz. Grup içinde çocuklarımızın ben duygusundan ziyade biz duygusunu kazanmalarını sağlayacak etkinliklere yer veririz. Yaşlarının bir gereği olarak yetenek ve becerilerini oyun yoluyla geliştiririz.

Oyun evimiz aynı zamanda parti evi olarak da hizmetinizdedir. Çocuklarınızın yaş günü ve diğer kutlamalarını mekanımızda yapabilir, çocuklarınız oyun oynayıp eğlenirken sizler de ebeveynlerle kafe bölümümüzde hoş vakit geçirebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR