• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Değişim Oto Hasar Merkezi

Adres :

Veysel Karani Mahallesi Sanayi Caddesi Atabay Yeni Sanayi Sitesi A Blok No: 11/12 Merkez/siirt Siirt » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Yelboğa

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

degisimotokaporta56@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 374 36 62
Aracınızla ilgili ne zaman sorun yaşayacağınızı bilemezsiniz. Fakat yaşadığınız sorun karşısında nereye gideceğinizi ve ne yapmanız gerektiğini bilmelisiniz. Firma olarak aracınızla ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm sunuyoruz. Biz, yıllardır bu sektörün içerisinde hizmet vererek bilgi ve birikimlerimizi geliştirme, daha iyi çalışmalar sunma olanağı bulduk. Ekibimizle birlikte aracınız için en doğru çalışmaları yapmaya, sizlere kalite standartları içerisinde hizmet vermeye gayret ediyoruz.
Bizim için önceliğimiz müşterilerimiz oluyor. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve korumak adına çalışmalarımızda hataya yer vermiyoruz. Ekibimizle her zaman disiplinli bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Disiplinli olmak, uyum içerisinde çalışmak firmamızı daha iyi yerlere getiriyor. Biz, aracınızın tamirini, bakımını ve onarımını yapıyoruz.
Biz, müşterilerimiz için uygun fiyatlarla çalışmaya özen gösteriyoruz. Kullandığımız özel makine ve malzemelerle kesin çözümler elde ederken birçok firmaya göre daha uygun fiyatlarla çalışıyoruz. Ekibimiz, çalışmaları kısa sürede tamamlamak adına hızlı ve çalışkan kişiliğiyle hareket ediyor. Sizler de aracınız için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR