• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dekor Pen

Adres :

Arslanbucak Mah. Cumhuriyet Bulvarı No: 60/b Antalya » Kemer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ferhat Bütün

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ferhatbutun433@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 734 42 07

Whatsapp 2:

0 (554) 895 59 08

Ülkemizin dünyaca ünlü turizm merkezlerinden biri olan Kemer’de faaliyet gösteren Dekor Pen aynı zamanda Türkiye’de en fazla üyeye sahip olan ve işletmeleri bir araya getiren ticari platformu birmilyonnoktan.com üyelerinden biridir. Müşterilerine cam balkon ve alüminyum doğrama çözümleri konusunda hizmet vermek için Antalya cam dekorasyon sektöründe faaliyet göstermeye başlayan işletme gerek evler gerekse işletmeler için farklı ihtiyaçlara uygun çözümler sunmaktadır.

Açık havasıyla ünlü bir coğrafyamız olan Antalya’da yağmur yağışları yazın az da görülmekte ve bu yağışlar çok yoğun olabilmektedir. Bundan dolayı özellikle cafe, restaurant gibi mekanlar müşterilerini hem yağmurdan hem de sıcaktan koruyacak dış mekân kapatma alternatiflerine yönelmektedirler. Alüminyum doğramalar bu iş için hafif, dayanıklı, estetik ve paslanma sorunları olmamasından dolayı ideal çözümlerdir. Evlerde pencere ve balkonlara da uygulanan bu sistemler hem evlerdeki ısı yalıtımını kuvvetlendirmekte hem de kullanılabilir alanın arttırılmasını sağlamaktadır.

Müşterilerine otomatik ve manual panjur konularında da hizmet veren Dekor Pen, ev ve iş yerlerine sadece şıklık değil aynı zaman da fonksiyonellikte katan çözümlerle çalışanların ve ev halkının hayat kalitesini yükseltmektedir.

İç mekân ve dış mekân korkuluk çözümleri de sunan işletme, müşterilerinin balkon ve merdivenleri için birbirinden şık alternatifler sunmakta ve her türlü uygulamayı yüksek bir hızda, kaliteden ödün vermeden gerçekleştirmektedir. Her türlü alüminyum doğrama, panjur ve korkuluk çözümleri için Dekor Pen’le görüşmeden karar vermeyin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler