• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Delta Spa & Hamam

Adres :

Merkez Mah. Ayazma Cad. Çuha Sok. No: 3 İstanbul » Kağıthane

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Turgut Yavuz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@deltaspahamam.com

Whatsapp 1:

0 (539) 778 22 00

Geleneksel Türk değerlerinden olan ve Osmanlı saraylarından bugüne kadar ulaşmış olan hamam kültürünü, Delta Spa & Hamam ile sıfırdan yaşayacaksınız. Geleneksel yöntemler kullanılarak ve ustalıkla dizayn edilmiş hamamlarımız sayesinde, hamam keyfini doyasıya yaşayabileceksiniz. İstanbul hamam işletmeleri arasında, pek çok farklı hizmeti en iyi şekilde veren işletmemiz başarılarına ara vermeden yenilerini eklemeye devam ediyor.

Pek çok farklı hizmet için işletmemizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Hafta içinden hafta sonuna kadar pek çok zaman diliminde sizlere memnuniyetle hizmet veriyoruz. Tatillerde farklı hizmetlerimizden faydalanarak stresinizi azaltabilir ve haftanın yorgunluğunu rahatlıkla üzerinizden atabilirsiniz. Bunun yanı sıra, kadın ve erkek ayrı olarak sunduğumuz alanlar sayesinde güvenle farklı hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Delta Spa & Hamam ailesi olarak, pek çok farklı sertifikayı bünyemizde bulunduruyoruz. Farklı temizlik sertifikaları ve güvenli turistik işletme belgelerimiz ile, sizlere kesintisiz ve kusursuz hizmet sunmaya devam ediyoruz. Alanında deneyimli ve profesyonel çalışma arkadaşlarımız sayesinde, istediğiniz her uygulamayı doğru ve verimli şekilde uyguluyoruz.

İşletmemizin en değer verdiği konu, bizi tercih eden müşterilerimize her zaman kusursuz ve doğru hizmet sunmak gelmektedir. Bu amaç doğrultusunda her zaman temiz, hijyenik ve güvenli ortamlar sağlayarak işletmemizden alacağınız verimi maksimum düzeye çıkarmaya çalışıyoruz. Sizler de geleneksel hamam deneyimini ve spa hizmetlerini başarılı bir işletmeden almak istiyorsanız, sizlere bir telefon kadar uzağız. Detaylı bilgi için işletmemizle iletişime geçip randevu alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR