• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Demir Kraft Çanta

Adres :

Merkez : Maltepe Mah. Litros Yolu Sokak 2. Matbaacılar Sitesi 6. Kat C Blok 4 Nc 10 Zeytinburnu İstanbul -- Şube : Maltepe Mah. Litros Yolu Sokak 2. Matbaacılar Sitesi 6. Kat D Blok 4 Nc 5 Topkapı Zeytinburnu İstanbul İstanbul » Zeytinburnu

Sektör :

Yetkili Kişi :

İlyas Demir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

demirmatbaacilik@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 529 45 98

Whatsapp 2:

0 (544) 237 51 52

İstanbul ambalaj sektöründe faaliyet göstermek amacı ile sektöre adımını atan firmamız; baskılı Kraft çanta, ambalaj ve paket imalatı alanında siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Firma olarak amacımız çağın ihtiyaçlarını karşılayabilen bir hizmet anlayışı ile hareket ederek; kraft kâğıt ambalaj sektöründeki devamlılığımızı sağlamaktır. Firma olarak ticari hayatta etik, dürüst, ilkeli ve güvenilir bir anlayışı benimsedik. Bu anlayışımız ekseninde onlarca farklı çeşit seçeneğimiz ile kısa sürede sektörün başarılı isimleri arasında yer aldık.

Firma olarak geniş ürün yelpazemizdeki kaliteli ürün çeşitliliğimiz ile işletmelerden organizasyonlara; restoranlardan şahıslara kadar her kesimden müşterimizin ihtiyacına hitap etmekteyiz. Kraft çantalar %100 geri dönüşümden oluşan ürünlerdir. Dolayısıyla çevreye ve insana saygı ilkesi ile hareket eden firmamız; Kraft çanta imalatı ve tedariki konusunda kâğıt ambalaj endüstrisine farklı bir soluk getirmiştir. Zira Kraft ürünler plastik poşetlerin çevreye verdiği zarara karşı alternatif bir ürün gurubudur.

Firma olarak tasarımlarımızda ihtiyacınıza en uygun modelleri ve boyutları sunmaktayız. İstediğiniz ebatta imalat gerçekleştirmekteyiz. Bununla birlikte görsel olarak da şık olan tasarımlarımızı siyah, beyaz, kahverengi Kraft vb. gibi farklı renk seçenekleri ile de sipariş verebilirsiniz. Bununla birlikte kendi kurumsal renklerinizi seçebilir ya da kurumsal logonuzu ve isminizi bastırabilirsiniz.

Firma olarak öncelikli hedefimiz müşterilerimizin beklentilerini maksimum düzeyde karşılayabilmektir. Bunun için satış sonrası verdiğimiz destek ile oluşabilecek her türlü problemde müşterilerimizin yanında yer alarak sorunlarını en kısa sürede gidermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR