• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Demir Oto

Adres :

3. Sanayi Sitesi 7. Sok No: 23 Merkezefendi Denizli Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süleyman Yağcı

E-Posta Adresi :

bmw_fenerbahce_selo@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 272 29 70

Whatsapp 2:

0 (553) 272 29 70

Araçların bakım ve onarımları için sizlere profesyonel şekilde hizmetler sunmakta olan firmamız bu alandaki en profesyonel hizmeti sizlere sunabilmektedir. Araçların mekanik ve kaporta konusundaki hazarları ve arızalarının giderilmesi için deneyimli ustalarımız ile sizlere başarılı şekilde hizmetler sunuyoruz. Gelişmiş atölyemizde en başarılı yöntemlerle araç onarımında mekanik, kaporta ve elektrik alanında onarım çalışmalarını yapmaktayız.

Araçlarınız ile yaşadığınız kazalar veya arızalar durumunda sizlere en başarılı yol yardım hizmetini de sunmaktayız. Araçlarınızı kaza alanından veya arıza nedeni ile kaldığınız yerden alarak tamirhanemize getirmekteyiz. Profesyonel şekilde bu işlemi yapan firmamız sonrasında araçlarınızın onarımı konusunda sizlere başarılı hizmetleri sorunsuz olarak sunabilmektedir.

Denizli oto servis ve tamirhane alanında en başarılı hizmetleri sizlere sunmakta olan firmamız araçlarınızı kaporta aksamında meydana gelen hasarlarını kısa sürede başarılı şekilde onarmaktadır. Deneyimli ustalarımız ve gelişmiş ekipmanlarımız ile araçlarınızın kaporta kısmında değişmesi gereken parçalar içinde başarılı şekilde gerekli çalışmalar yapılabilmektedir. Mekanik aksamda meydana gelen hasarlar içinde sizlere en başarılı onarım ve değişim konusunda hizmetler tarafımızdan sunulmaktadır.

Firmamız oto servis alanında yıllardır başarılı şekilde çalışmalar yürütmektedir. Deneyimli ustalarımız ve profesyonel ekibimiz ile kısa sürede araçlarınızın onarım işlemleri başarılı şekilde yapılmaktadır. Gerekli parça değişiminde yedek parçaların en uygun fiyatlar ile temin edilmesini de sağlayan firmamız sizlere güvenilir ve sorunsuz bir oto servis hizmetini profesyonel şekilde sunabilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR