• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Demirtepe Oto Lastik ( Çifteler Lastik Yol Yardım )

Adres :

Adalar Mah. Girne Cad. No: 49 ( Ögretmen Evi Karşısı ) Eskişehir » Çifteler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sadullah Demirtepe

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (535) 925 89 87

Eskişehir Çifteler ilçesinde 7 gün 24 saat verdiği hizmetlerle, tüm oto lastik arayışlarınıza çözüm sunan Demirtepe Oto Lastik ( Çifteler Lastik Yol Yardım ) birmilyonnokta.com ailesinin üyelerinden biridir. Araçların belki de en önemli parçaları olan lastikler, üstün ve güvenli bir yol tutuşu konusunda oldukça önemlidir. Günümüzde üst düzey lastik firmaları sürekli olarak lastik sektöründe yeni gelişmeler ve araştırmalarda bulunarak, çok daha kullanışlı ve güvenli hale gelmeleri için, yoğun bir rekabet içerisinde çalışmalarını devam ettirmektedir.

Sayısız markalarla dolu olan uluslararası lastik sektöründe, lastiklerin araç marka ve modeline göre kullanımı değişiklik göstermektedir. Bunun yanı sıra lastikler, yaz, kış ve dört mevsim şeklinde bir ayrıma tabi tutulmaktadırlar. Ülkemizde sıklıkla kullanılan Michelin, Bridgestone, Goodyear, Continental, Lassa, Petlas ve Pirelli markalarının yanı sıra, daha birçok lastik markası alıcı bulmaktadır. Bizde Eskişehir oto lastik ve jant hizmetlerimiz kapsamında, aradığınız tüm uyumlu lastik markalarını sizlerle buluşturuyoruz.

En kaliteli hizmetleri, piyasanın en uygun fiyatları ile sizlere sunan Demirtepe Oto Lastik ( Çifteler Lastik Yol Yardım ) acil lastik sökme işlerinizi gerçekleştiriyor. Size en yakın oto lastik tamiri hizmetlerini sunan firmamız, şahıs otomobillerinden, iş makinalarına kadar tüm araçlarınız için en kaliteli işçilikleri sunuyor. Alo lastik yardım çağrı merkezimize ulaşım sağlayarak, en hızlı şekilde bulunduğunuz konumda lastik değişimi hizmeti alabilirsiniz. Güvenli ve kaliteli hizmet için sizde Demirtepe Oto Lastik avantajlarından yararlanın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR