• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Denge Danışmanlık Merkezi

Adres :

Piri Mehmet Paşa Mah. Mumhane Sok. Ayka - Gürsoy İş Merkezi Kat: 1 Daire: 5 İstanbul » Silivri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Diyetisyen Müge Bayat Sarıbaş - Uzman Klinik Psikolog Müge Adalı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mugeebayat@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 288 44 10

Denge Danışmanlık Merkezi, özellikle sınav stresi yaşayan çocuk ve gençlere yardımcı olmak amacıyla İstanbul danışmanlık alanında faaliyet gösteren aynı zamanda profesyonellik ve hizmet kaliteleriyle öne çıkan işletmelerin yer aldığı birmilyonnokta.com platformunun üyelerinden biridir. Sınav kaygısı günümüzde çocuk, ergen ve gençlerin en büyük problemlerinden biridir. Eğitim alanında yaşanan rekabetin artması, öğrencilerin sınavlara ebeveynlerinden çok daha yoğun bir eforla hazırlanmalarını gerektirmektedir. Bu durum öğrencileri sadece ruhsal olarak değil, fiziksel ve sosyal olarak da zorlamaktadırlar. Öğrencilerin bu durumu ise ebeveynlerine, onlar adına gelecek kaygısı duyarken daha fazla stres olarak yansımaktadır.

Bu gibi durumlarla baş etmeyi bilemeyen ebeveynler, bazı durumlarda çocuklarına yardımcı olabilmek adına, asla atılmaması gereken adımları atmak da bu da çocukların sınav ve sınavlara, ebeveynlerine, hatta okul hayatına tepki geliştirmesine sebep olabilmektedir. Bu gibi olumsuzlukların yaşanmasını engellemek, yaşandıysa da geri alabilmek adına hizmet veren Denge Danışmanlık Merkezi aynı zamanda gençlere ve ailelerine büyük sınavlar öncesinde yapmaları ve yapmamaları gerekenler hakkında da tavsiyelerde sunmaktadır.

İnsanların hayat kalitelerini yükseltmek ve kendilerini gerçekleştirmeleri için kapılarını açan Denge Danışmanlık Merkezi aynı zamanda müşterilerine dengeli beslenme ve diyet danışmanlığı, öfke kontrolü ve psikolog danışmanlık hizmetleri başta olmak üzere geniş bir alanda danışmanlık yapmaktadır.

Silivri’de bulunan ofislerinde kendilerini gerçekleştirmek, kaygılarını yenmek, kötü alışkanlıklarından kurtulmak, kilosunu kontrol altına almak ve daha birçok konuda gerçekçi, uygulanabilir tavsiyeler almak isteyen danışanlarına hizmet vermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR