• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Deniz Camping

Adres :

Adrasan Sahili No: 170 Antalya » Kumluca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Deniz Deniz

E-Posta Adresi :

adrasanli99@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 700 46 03

Antalya’nın eşsiz doğasında keyifli kamp yapma imkânı sağlayan firmamız Deniz Camping birmilyonnokta.com üyelerinden biridir. Geçmişten günümüze kamp yapmak oldukça popüler bir hale gelerek doğayla iç içe kalmak isteyen herkes için cazip bir hale gelmiştir. Biz de sizlere Antalya turizm sektöründe yükselişe geçen kamp tatili için hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

Kamp tatili yapmak isteyen birçok kişi öncelikli olarak, kamp alanının güvenli, temiz ve görece merkezi bir yerde olmasını talep eder. Firmamız Deniz Camping ailesi, kamp alanlarıyla ilgili talep edilen tüm istekleri yerine getirerek unutulmaz tatil deneyimi yaşamanız için çalışmalarını sürdürmektedir. Kamp alanımız denize yakın ve piknik yapılabilecek geniş bir yüzölçümüne sahiptir.

Kumluca Adrasan’da yer alan kamp alanımızda günlük ya da haftalık olarak konaklayabilme opsiyonları yer almaktadır. Hem ailece hem de kalabalık gruplarla gelerek dilediğiniz süre zarfında gönül rahatlığıyla kamp alanımızda vakit geçirebilirsiniz. Sizlere kaliteli hizmetler sunabilmek için tüm ekip arkadaşlarımızla yoğun çalışmalar yapmayı sürdürüyoruz.

Antalya’nın eşsiz güzelliğinin tadına vararak doğa ve deniz tatilini bir arada yapma imkânı sağlayan işletmemiz yüksek standartlı hizmet anlayışı benimsemiştir. Müşterimizin memnuniyeti firmamız için oldukça değerli olduğundan dolayı bu memnuniyeti sağlamak için gereken tüm adımları atıyoruz. Sizler de kamp tatili için güvenilir, kaliteli ve eşsiz bir manzaraya sahip olan doğasıyla Antalya’yı tercih ediyorsanız firmamızla hemen iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR