• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Deniz Yapı Dekor

Adres :

Yavruturna Mahallesi Cengiz Topel Caddesi 11/c Çorum Çorum » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Deniz Gökgöz

E-Posta Adresi :

denizyapidekor@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 843 69 24

Whatsapp 2:

0 (546) 843 69 24

Günümüzde yaşam alanlarının iç dekorasyonuna yönelik birbirinden harika tasarım fikirlerine rastlamak mümkündür. İç dekorasyon ortamın güzel ve zarif bir görünüme sahip olması açısından oldukça önem arz eden bir konudur. Bu konuda yararlanılabilecek birçok türde yapı seçeneği bizlerin isteklerine hizmet etmektedir. Özellikle bu noktada dekoratif taş uygulamaları pek çok insanın hoşuna giden seçenekler arasında yer alıyor. Tüm bu yapı seçeneklerinin ilgili ortama montajı ve işçiliğinin titizlikle yapılması önemli bir noktadır. Bizler Çorum Deniz Yapı Dekor firması olarak sizlere bu konuda deneyimli teknik ekimiz sayesinde verimli çalışmalar sunmaktayız. İçyapı dekoratif taş uygulamalarının yanı sıra gerekli tadilat ve onarım işlemlerinizde de en titiz çalışmalarımız gerçekleştirmekteyiz.

Yapı dekor sektöründe faaliyetlerimize başladığımız ilk günden bu yana müşteri memnuniyeti ilkesinden ayrılmadan, profesyonel bir iş anlayışıyla hareket ediyoruz. Müşterilerimizin uygulamak istedikleri iç dekorasyonu fikirlerini hayata geçirirken bu işlemi zamanında ve en kaliteli şekilde yapmak üzerine çalışıyoruz. Gerekli teknik donanım ve araçlara sahip olarak bu işlemleri tecrübeli personellerimiz aracılığıyla titizlikle yerine getirmekteyiz. Hizmet verdiğimiz bu alanda sürekli kendimizi geliştirmeyi ve daima hizmet kalitemizi yüksek kalite standartlarına çıkarmayı amaçlamaktayız.

Markamızı güçlendirme yolunda müşterilerimizle karşılıklı güven ve memnuniyeti esas alan bir çalışma anlayışını benimsiyoruz. Gelecekte daha pek çok insanın yaşamına katkı sağlayarak kalıcı değerler yaratmak amacındayız. Hizmet alanımızı genişleterek daha çok insanla işbirliği yapabilmek hedefindeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR