• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dervişoğlu Yol Yardım

Adres :

Doğu Mah. Hükümet Cad. No: 26/aakçadağ/malatya Malatya » Akçadağ

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mahmut Abuşoğlu

E-Posta Adresi :

mahmutabusoglu2018@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 143 03 04

Whatsapp 2:

0 (507) 143 03 04

Whatsapp 3:

0 (530) 697 37 97

Malatya Yol Yardım sektöründe hizmet vermekte olan firmamız araç çekici ihtiyacınızda deneyimli personellerimizle bulunduğunuz yere gelmekte ve yol yardım hizmeti almanızı sağlamaktadır. Geniş araç yelpazemiz ile her marka ve model araçlarınızın rahatlıkla çekilmesini veya kurtarılmasını sağlayabiliyoruz. İş disiplinimizin verdiği başarıyla hizmetlerimizi sorunsuz yerine getiriyor, müşterilerimizi kaldıkları zor durumdan kurtarıyoruz. Sektöre sağladığımız yeniliklerle fark yaratan firmamız büyük yükseliş göstermiş bu durum rakiplerinin dikkatinden kaçmamıştır. Hızlı ilerleyişimiz rakiplerimizi üzse de bizi bir hayli sevindirmektedir. İş ahlakımızla rakiplerimize saygı duyuyor işimize odaklanıyoruz.

Uzun süredir sektörün içinde olmanın verdiği tecrübeyle işlerimizi profesyonellikle yapıyor müşterilerimizin beklentilerini karşılayabiliyoruz. Sektörde en iyisi olma kararlılığımıza her geçen gün biraz daha yaklaşıyor büyümeye devam ediyoruz. 7/24 kesintisiz hizmet anlayışımız ve kurtarma araçlarımızla yol destek ekibimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Amacımız müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak, müşterilerimize uygun fiyatlarla, hızlı, kaliteli, sorunsuz ve güvenilir ulaşım sağlamaktır.

Misyonumuz; kaliteli hizmet anlayışımızla hep daha iyisini yapmak, gelişmiş araçlarımıza yenilerini ekleyerek müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap verebilmektir. Çalışanlarımıza gerekli eğitimlerini vererek profesyonel hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz; müşterilerimizle en doğru şekilde iletişime geçip, sorunlarına çözüm üretmek bunun sonucunda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Beklentilerin üzerine çıkarak hep daha iyisini yapmak sektörde tek ve öncü olmaktır. Firma olarak kendimize ilke edindiğimiz dürüstlük, sorumluluk, şeffaflık, müşteri ve çalışanların memnuniyeti esaslarından asla taviz vermemektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR