• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Derya İnan Bayan Kuaförü

Adres :

Hamitler Mah. 1 Yalıçiftlik Sok. No: 4 Hamitler ( Sosyete Pazarı Karşısı ) Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Derya İnan

E-Posta Adresi :

inanderya652@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 205 86 94

Derya İnan Bayan Kuaförü olarak birmilyonnokta.com üyesiyiz. Hizmet verdiğimiz sektörde birçok rakip işletme bulunuyor. Bu işletmeler arasında bizler başarılı çalışmalarımızla ön plana çıkıyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde müşteri memnuniyetini sağlamak oldukça zor. Bizler tecrübe sahibi ekibimizle %100'e yakın müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Çünkü bizler ekip olarak müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Uzun yıllar Bursa kuaför sektöründe hizmet veriyoruz. Sektörde bulunduğumuz süre içinde bilgi ve birikimlerimizi geliştirme imkanı buluyoruz. Bu sayede müşterilerimize daha iyi hizmet veriyoruz. Bizler her zaman müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunuyoruz. Kuaför salonumuzda saç tasarımı, saç bakımı, saç boyama, saç kesimi hizmeti veriyoruz. Aynı zamanda cilt bakımı, tırnak bakımı, kaş ve kirpik bakımı yapıyoruz. Özel gün ve davetler için saç ve makyaj hizmeti veriyoruz.

Yılların bilgi ve birikimine sahip ekibimiz profesyonel hizmet veriyor. Özel gün ve davetler için randevu düzeniyle çalışıyoruz. Tam donanımlı salonumuzda kaliteli, sağlığa uygun ürünler kullanılıyor. Bizler müşterimize özel hizmet veriyoruz. Her müşterimiz için ayrı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Cilt bakımı, makyaj ve saç tasarımı için müşterimizin cilt yapısı ve saç yapısı göz önünde bulunduruluyor. Bizler kendimizi geliştirerek hizmet vermeye devam ediyoruz. Doğru hizmet için sizler de salonumuzu tercih edebilirsiniz. Osmangazi üzerinde bulunan salonumuz mesai saatleri içerisinde her zaman hizmetinizdedir. En güzel ve en özel bakım hizmeti için salonumuza bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR