• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Derya Mutfak Mobilya

Adres :

Sanayi Sitesi Galericiler Sitesi No: 12 Sivas » Suşehri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bayram Yılmaz

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (535) 462 86 65

Her geçen gün güzelleşen, teknolojinin her sektörde hissedildiği, yeniliklerin en çok görmek istendiği evlerinizde; en güzel, en trend, kullanımı kolay ve rahat, uzun ömürlü ve garantili mobilyalar kullanmanız biz varız. Evlerinizin kullanım alanlarını daha verimli kullanabilmek, dağınıklığa meydan vermemek, görsel açıdan göze hitap eden mobilyalar üretiyoruz. Hayatınızı kolaylaştırmak, rahat ettirmek bizim misyonumuz.

Suşehri’nde kaliteli mobilya anlayışını size kazandırmak istiyoruz. Sivas’ın seçkin bir üyesi, siz müşterilerin güvenle kullanabileceğiniz mobilyalar üreten bir kuruluşuz. Talep ve isteklerinize hitap etmek, ölçü, kullanım alanlarınızın durumuna göre seçenekler sunmak, ev, iş ve yaşam alanlarınızı daha verimli hale getirmek için çalışıyoruz. Sizin hayallerinize dokunmak, düşüncelerinizde yarattığınız modelleri, renkleri sizlere sunmak için buradayız.

Uzun ömürlü, sağlam, kaliteli, renk, desen ve model seçenekleriyle en trend ürünleri sizlere sunuyoruz. Planlamalarınıza uygun, kendini hissettiren malzemeler, teknolojik üretim ekipmanları ve profesyonel ekiplerimizle çalışmalar yapıyoruz. Aklınızda soru işaretleri bırakmadan, yarın kaygısı oluşturmadan güvenle kullanabileceğiniz mobilyaları yapmak bizim işimiz. Günümüz evlerinde en çok ihtiyaç duyduğunuz demirbaşlarınızı en güvenilir ellerden alın diye varız.

Yaşam alanlarınızda kullanacağınız, dolaplar, vestiyerler, kabinler ve bir çok mobilyada güvenli adrestesiniz. Sadece kataloglardan evinizi güzelleştirmeye uğraşmanızı istemiyoruz. Hayallerinize hayatınızda olduğu kadar yaşam alanlarınızda da yer verin istiyoruz. Güvenilir, kaliteli ürünler sunmayı misyon edinen firmamızla endişeye düşmeden evinizi güzelleştirin, zenginleştirin, daha verimli hissedin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR