• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Desen Dekorasyon

Adres :

29 Ekim Mahallesi 9226 Sokak Torbalı/izmir İzmir » Torbalı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aziz Sertel

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@desendekorasyon.com.tr

Galvaniz metalleri satışı, metal aksesuar alım satımı, yapı tadilat malzemeleri alım satımı, ev dekorasyon ürünleri ve iç dekorasyon çalışmalarında hizmet vermekteyiz. İzmir Torbalı’da metal dekorasyon sektöründe hizmet vermekte olan çok eski firmalardan birini temsil etmekteyiz. İzmir metal sektöründe hizmet veren firmamız sizler için en iyisini ve en modernini hazırlamaktadır. Dekorasyon işlemlerinin ne kadar incelik gerektirdiği göz önünde bulundurulduğunda firmamızın bu hassasiyete ne kadar dikkat ettiği ortadır.

Kurulduğumuz yıldan bu yana sektörde başarımız ve titizliğimizle tanınmayı başarmış bulunmaktayız. Sahip olduğumuz müşteri memnuniyeti ağımızı en kaliteli şekilde kullanmayı ve değerlendirmeyi becermiş bulunmaktayız. Yine sahip olduğumuz teknolojik donanımı sizlerin de arzu edeceğiniz şekilde hizmetlerimizde kullanmış bulunmaktayız. Sektörde en iyi olmak ve en iyi olarak kalmak için ne gerekiyorsa firmamız bütün çalışanları ile bunu gerçekleştirmeye çalışmaktadır.

Kısa sürede yapısal olarak yaşanan teknolojik farklılıklara ayak uydurmaya gayret ediyoruz. İnsan hayatı ve insan sağlığını önemseyen ve çalışmalarını bu doğrultuda yönlendiren firmamız, hassas bir iş gerçekleştirdiğinin farkında olarak yoluna devam etmektedir. En güncel uygulamalardan yararlanıyor ve teknik bilgileri uygulamakta gevşeklik göstermemekteyiz. Sektörde adı tanınmış bir firma olabilmek için azami gayreti göstermekteyiz. Çağımız gerektirdikleri ve insan taleplerinin yönü doğrultusunda kendisine bir yol çizmiş olan firmamız dürüst hizmetin kapılarını aralamaktadır. Firmamız hakkında kapsamlı bilgiye web sitemizden ve iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR