• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Destina Kuaför

Adres :

İstasyon Mah. Bosna Cad. No: 46/b Ankara » Sincan

Sektör :

Yetkili Kişi :

İlhan Toprak

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (533) 320 52 81

Whatsapp 2:

0 (537) 565 52 49

Sincan’da kuaför denince akla ilk gelen firmalardan biri olan Destina Kuaför birmilyonnokta.com üyesidir. Ankara kuaför firmaları arasında birbirinden güzel saç modelleri ile beğenilen firmamıza gösterilen ilgi çok büyüktür. Firmamızda siz değerli müşterilerimiz için hem kişisel bakım konusunda hem de saç konusunda hizmet vermekteyiz. Dudak renklendirme ve porselen makyaj uygulamaları kişisel bakım konularında müşterilerimizin en çok talep ettikleri hizmetlerdir. Saç konusunda ise ombre, türban gelin başı, saç renklendirme, kalıcı fön uygulaması, saç tasarım işlemleri ve gelin saçı yapımında çok talep gelmektedir.

Firma çalışanlarımız alanlarında uzman, deneyim sahibi, eğitimlerini tamamlamış ve gerekli sertifikalara sahip kişilerdir. Firmamızda temizliğe çok dikkat edilmektedir. Her müşteri öncesi ve sonrası kullanılan malzemeler dezenfekte edilmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız bu konuda müşterilerin güvenini kazanarak başarılı olduğunu kanıtlamıştır. Kullandığımız tüm malzeme ve ürünler kaliteden ödün verilmeden tedarik edilen ürünlerdir.

Özellikle gelin adaylarımız en özel günlerinde güzellikleriyle dikkat çekmek isterler. Biz de ekip arkadaşlarımızla gelin adaylarımızı en özel günlerine en iyi şekilde hazırlamak üzere çalışmaktayız. Firmamız uyguladığı uygun fiyat politikalarıyla da bizleri müşterilerin tercih etmelerine neden olmaktadır. Kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunan firmamız müşterilerimizin bütçesine dost olmayı hedeflemektedir. Yılların deneyimine sahip olan firmamız sektörde sözü geçen bir firma konumundadır. Bu konumu korumak ve daha iyi bir yere getirmek için prensiplerinden vazgeçmeden çaba harcamaya devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR