• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Detay Car Art’s Uygulama Merkezi

Adres :

Yenişehir Mah. Adnan Menderes Bulvarı No: 118/a ( Ata Tuning Ses Sistemleri Yanı ) Kocaeli » İzmit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kutluhan Çevik

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (534) 407 27 97

Detay Car Art’s Uygulama Merkezi adlı firmamız otomotiv sektöründe çalışmakta olup birmilyonnokta.com üyesidir. Detay Car Art’s Uygulama Merkezi olarak müşteri memnuniyetine gösterdiğimiz hassasiyetle birlikte hizmet kalitemize büyük özen göstererek sizlerin memnuniyetini sağlamaktayız. Oto yıkama, seramik kaplama, cila uygulama, kaput kaplama, far parlatma, oto koltuk yıkama, kaput kaplama, oto bakım hizmetlerimiz bulunmaktadır. Tüm bu hizmetler için ilk tercihiniz olmayı hedefliyoruz.

Araç iç ve dış temizliği dikkat edilmesi gereken önemli noktalardır. Zira kullanılan temizlik ürünleri aracın yüzeylerinde kalıcı hasarlar ve lekeler bırakabilir. Bu sorunu profesyonel bir hizmet alarak çözebilirsiniz. Araçların derinlemesine temizliğinin sadece yıkama işlemiyle olmayacağını bilmenizi isteriz. Araç yüzeyinde zamanla oluşan aşınmalar için pasta cila uygulaması yapılması gerekir. Aracınızın ilk günkü görünümünü yakalamak istiyorsanız, sunduğumuz bu hizmet tam da size göre. Bu noktada ihtiyacınız olan profesyonel hizmeti size sağlamak adına daima hazırız.

Detay Car Art’s olarak Kocaeli otomotiv sektöründe kaliteli hizmetlerimizle adını duyurmuş bir firma olmayı başarmış bulunmaktayız. Bu sebeple alacağınız hizmetin kalitesi konusunda kuşkularınızı ortadan kaldırıyoruz. Bizler firma olarak size sunduğumuz her türlü hizmette müşteri memnuniyeti konusunda hassas davranmaktayız. Bu noktada sunduğumuz hizmetlerde gösterilmesi gereken özeni göstermekteyiz. Kullanılan temizlik ürünlerinin yanında, çalışanlarımızın sunduğu hizmet de bu noktada önemli rol oynamaktadır. Çalışanlarımız güler yüzlü, müşteri memnuniyeti bilincine sahip ve en önemlisi de işlerini profesyonelce yapmaktadırlar. Aracınızı bizlere gözü kapalı bırakabilir ve en kaliteli hizmeti sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR