• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Deva Sağlık Kabini

Adres :

Ulus Mahallesi Atatürk 2. Caddesi No: 25-a İstanbul » Büyükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erol Akbayrak

E-Posta Adresi :

ee_akbayrak@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 470 70 88

Deva Sağlık Kabini olarak İstanbul'da sunduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. İstanbul sağlık alanında hizmet veren firmamız Deva Sağlık Kabini olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz hizmetler sağlık alanında olup çok sürekli ihtiyaç duyulan hizmetler üzerinedir. Sağlık Kabini hizmeti sunan firmamız ihtiyaç halinde evinize ya da istediğiniz nokta da farklı türlerde hizmetleri sunabilmekteyiz. Bu hizmetlerimizde sağlığınızı düşünmekle birlikte bazı hizmetlerimiz için reçete sahibi olmanız gerekmektedir.

Sağlık merkezimizin sunduğu ilk hizmeti pansuman hizmetidir. Ameliyat ya da kesik yaraları gibi yararların pansuman hizmetini sunmaktayız. Bu hizmetimize paralel olarak dikiş alma ve atma işlemlerimizde de mevcuttur. Bu işlemelerini en sağlıklı şekilde yapan merkezimiz eğitimli sağlık çalışanları ile birlikte hizmet sunmaktadır. Hizmetlerimizden birisi de kulak yıkama işlemidir. İnsan kulakları sürekli olarak çeşitli maddeleri dışarı atmaktadır. Ancak kulaktan çıkamayan bu maddeler kulak içerisinde kalarak duymayı güçleştirmektedir. Bizler de sağlık merkezi olarak istediğiniz üzerine kulağınızı yıkayarak temizlemekteyiz. Bu işlemimiz sonrası oluşan farkı hemen anlayabilirsiniz.

Sunduğumuz hizmetlerden birisi de enjeksiyon ve serum takma işlemdir. Reçeteli olarak yazılan enjeksiyonların doktor talimatları üzerine uygulamasını yapmaktayız. Bir diğer hizmetimiz ise yatağa bağlı olan hastalar içindir. Sonda takma ve değiştirme gibi işlemleri sunan merkezimizin bu hizmetlerini tüm hizmetleri gibi evde ya da sizlerin istediği ortamlarda sunabilmektedir. Sağlık kabinimiz hizmet verdiği alanın farkında olduğu için acil ihtiyaçlar üzerine günün her saati 7 / 24 hizmet vermeye devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR