• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Devecioğlu Oto Kurtarma

Adres :

Kocasinan/kayseri Kayseri » Kocasinan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Ertaş - Samethan Ertaş

E-Posta Adresi :

samet.dj38@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 726 38 05

Whatsapp 2:

0 (538) 473 66 18

Whatsapp 3:

0 (544) 726 38 05

Motorlu araçlar icadından bu yana hayatı kolaylaştırmakta, mesafeleri kısaltmakta, yükleri hafifletmekte ve hayatın her alanında vazgeçilmezlerimiz olmaktadır. Onlarca markanın yüzlerce modeli yollarda bulunmakta ve bu araçlar binlerce parçanın bileşiminden oluşmaktadır. Dolayısıyla her an arıza potansiyelleri vardır. Bir yere park ettiğinizde, trafikte seyir halindeyken ya da herhangi bir kazanın içerisinde kalabilirsiniz. Bu gibi durumlarda ihtiyacınız olan bir oto çekicidir. Oto çekici ile araçlarınızın güvenli biçimde trafikten çekilmesi, can ve mal güvenliğinin kontrol altına alınması gerekir. Kayseri Kocasinan’da hizmet veren Devecioğlu Oto Kurtarma firmamız ile bizler uzun zamandır bu işi yapıyor, bölgemizin en çok tercih edilen oto kurtarıcısı konumunda bulunuyoruz.

Kayseri yol yardım sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak tamamen oto kurtarma için dizayn edilmiş araçlarla hizmet veriyor, sürekli gelişen sektör içerisinde bizler de kendimizi yeniliyoruz. Araçlarımızı ve çalışmalarımızı en yeni teknolojilerle donatıyor, bölgemizin en modern oto çekicisiyle çalışma ayrıcalığını sizlerle buluşturuyoruz. 7/24 aralıksız hizmet vererek her ne zaman, her nerede olursanız olun yol yarım taleplerinizi başarıyla karşılıyor, bir telefon mesafesinde bulunuyoruz.

Firma olarak güvenliğinizi göz önünde bulunduruyor, can ve mal güvenliğinizden taviz vermiyoruz. Hasarlı araçlarınızın daha fazla hasar almamasını sağlıyor, marka ve modeli her ne olursa olsun araçlarınıza gerekli müdahaleleri uygun fiyata gerçekleştirerek dilediğiniz otoparka, servise veya tamirhaneye çekişini yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR