• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Develi Turkuaz Grup

Adres :

Harman Mah. Aşık Seyrani Cad. No: 27 Kayseri » Develi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Oğuz - Hakan Dağlı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

develiturkuazgrup@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (501) 327 41 57

Whatsapp 2:

0 (501) 327 41 58

Whatsapp 3:

0 (501) 327 41 56

Whatsapp 4:

0 (501) 327 41 55

Develi Turkuaz Grup firmamız, sektöründe lider işletmeler arasında en üst sıralarda yer almakta ve söz konusu birmilyonnokta.comweb sitesi üyesi olarak hizmetlerine devam etmektedir. Kayseri Develi yapı inşaat ve harita mühendislik hizmetleri alanında oldukça nitelikli ve yüksek kalitedeki çalışmaları ile öne çıkmakta olan işletmemiz, sektöründe örnek marka imajıyla da tanınmaktadır. Kendi alanında en çok tercih edilen işletmelerin başında gelen Develi Turkuaz Grup firmamız, uluslararası yüksek kalite standartlarındaki hizmetlerine de kesintisiz bir şekilde devam etmektedir.

Özellikle genel yapı inşaat işleri ve harita mühendislik hizmetlerinde hızlı ve kesintisiz bir şekilde hizmetler sunmakta olan markamız, oldukça yenilikçi ve modernize çalışmalarıyla da öne çıkmaktadır. Profesyonel düzeydeki hizmetleri ve oldukça zengin içerikli ürün portföyü ile tanınmakta olan söz konusu Develi Turkuaz Grup firmamız, pek değerli müşterileri için en yüksek kalitedeki hizmetleri en makul fiyat standartlarına sunmaktadır.

İşletmemiz; harita mühendislik işleri, emlak danışmanlık hizmetleri ve genel bina yönetim hizmetlerinde oldukça nitelikli hizmetleriyle öne çıkmaktadır. Oldukça donanımlı ve zengin bilgi içerikli işletme web sitesini de marka bünyesinde ihtiva etmekte olan Develi Turkuaz Grup markamız, uluslararası yüksek kalite standartlarında çalışmaya da büyük önem vermektedir. Gün içerisinde firma web sitesini oldukça kolay bir şekilde ziyaret edebilir veya Kayseri ili Develi ilçe şubemizi ziyaret ederek envaiçeşit hizmetlerimiz hakkında anında bilgi edinebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler