• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Develioğlu Sigorta

Adres :

Kemalettin Mahallesi Salih Omurtak Caddesi Tülümenler İş Merkezi Kat: 1 No: 198 Tekirdağ » Çorlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Durmuş Develi - Sevilay Develi - Nazife Yanmaz

E-Posta Adresi :

develi_sigorta@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 652 59 60

Whatsapp 2:

0 (530) 562 59 60

Whatsapp 3:

0 (534) 827 03 39

Whatsapp 4:

0 (539) 579 13 65

Çorlu’da hizmet vermekte olan firmamız Develioğlu Sigorta birmilyonnokta.com un üyesidir. Tekirdağ sigorta finans sektörü alanında dünyadaki gelişmelere paralel olarak ülkemizde de gelişmeler yaşanmakta, sigorta sektörünün önemi büyümektedir. Firma olarak bu bilinçle hareket eden firmamızın siz değerli müşterilerimiz için sunmakta olduğu geniş yelpazeli hizmetleri; yangın sigortası, ferdi kaza sigortası, zorunlu deprem sigortası, yabancı sağlık sigortası, sağlık sigortası ve hasar danışmanlığı olarak sayabiliriz.

Sigorta en genel anlamıyla karşılaşmamız olası riskler için önceden belirlenen meblağı ödeme koşuluyla tüm zararın karşılanmasını sağlayan bir sistemdir. Günümüzde en çok araçlar, ev ve sağlık adına yapılan sigortalar çoğunluktadır. Sağlık sigortası ile ödenen tutar karşılığında anlaşmalı olunan tüm özel hastanelerden çok az bir ödeme yapılarak yararlanmanızı sağlıyoruz. Yine sigorta poliçesi kapsamında olan tüm operasyon, doğum gibi önemli konularda da özel hastanelerden yararlanabiliyorsunuz. Firma olarak çalışanlarımızı yardımsever, insan ilişkiler iyi, deneyimli, gereken belgelere sahip ve işlerinde uzman kişiler arasından seçiyoruz. Müşteri memnuniyeti yaklaşımımızla müşterilerimizin ihtiyacına en uygun poliçeyi sunuyoruz.

Yıllardır sektöre emek veren firmamız müşterilerimizin güvenini kazanmış olmanın gururunu yaşamaktadır. Her zaman uyguladığımız uygun fiyat politikalarımız ile müşterilerimizin ihtiyacına uygun en uygun fiyatlı poliçeleri sunmak amacıyla çok çaba sarf etmekteyiz. Zaman zaman çeşitli indirimler de yaparak pek çok hizmetten daha uygun fiyatlı ya da ödeme yapmadan yararlanmanızı sağlamaktayız. Bizlere telefon numaralarımızdan ulaşarak bilgi ve teklif alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler