• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Didioğlu Saraciye Nalbant

Adres :

Akmescid Mahallesi Kömürcüler Pazarı Sokak No: 33/b Afyonkarahisar Afyonkarahisar » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veli Orbay

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (542) 616 97 12

Whatsapp 2:

0 (542) 616 97 12

Geçmişimizden gelen kültürümüz de at biniciliği ve hayvanla seyahat çok yaygın kullanılmaktaydı. Bu neden ile atlar ve binek hayvanlar bizim için önemli bir yere sahiptir. Didioğlu Saraciye Nalbant olarak bu ürünleri bünyemizde bulundurmakta siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için kurum olarak hizmetinizdeyiz.

Didoğlu Saraciye Nalbant işletmesi olarak Afyonkarahisar merkezinde sizlere hizmet vermekteyiz. Afyonkarahisar alışveriş sektöründe kurumumuz değerli bir yere sahip olup ürün çeşitliliği ve kalitesi konusunda bulunduğu il içerisinde ilkler arasında yer almaktadır. Kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

İşletmemizde at eyeri, dizgin, nal, zincir ve diğer tüm ihtiyacınız olan malzemelerin temini gerçekleştirilmektedir. Ayrıca kurum bünyemizde bulunmayan ürünlerin hızlıca temini yapılmaktadır. Ürün gamı çeşitliliği, marka ve kalitelere göre ayrılarak her müşterimize uygun ürün temin edilmektedir.

Kurumumuzda çalışan personellerimiz alanında uzman, tecrübeli, güler yüzlü kişilerdir. Kurumsal olarak ana hedefimiz uygun fiyata kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektir. Bu hedef doğrultunda çalışmakta ve hizmet vermeye davam etmekteyiz.

Eğer siz değerli müşterilerimizin de ihtiyaçları var ise irtibat adreslerimizden bizlerle iletişime geçebilir ve ihtiyacınız olan ürünleri sipariş verebilirsiniz. Hızlıca adresinize gönderimini sağlamaktayız. Ayrıca kurumumuza gelerek kendi gözleriniz ile görerek kendiniz seçip satın alabilirsiniz. Didioğlu Saraciye Nalbant ailesi olarak siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan büyük mutluluk duyarız. İhtiyacı olan herkesi kurumumuza bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR