• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dikili Lihkab Bürosu

Adres :

Salimbey Mah. 12. Sok. No: 2 Daire: 1 İzmir » Dikili

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kadir Beyaztaş

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 671 80 88

İzmir'de hizmet vermekte olan Dikili Lihkab Bürosu isimli kaliteli ve güvenilir firmamız da birmilyonnokta.com üyesi oldu. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan firmamız, müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Harita mühendislik sektörünün en iyi hizmetini sunarak halkın ihtiyaçlarına cevap olan firmamız, yoğun bir müşteri kitlesine sahiptir. Çokça tercih edilen firmamız, ofisinde gece gündüz müşteri ağırlamakta ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

İzmir harita mühendislik, kat mülkiyeti, parsel ölçümü, imar planı uygulaması, hâlihazır harita yapımı, bina aplikasyon işlemi, arsa ölçümü, yol projesi çıkarma hizmetleri sunmaktadır. Nerede olursanız olun, prosedür gereği her işlemde o işin uzmanına danışmak ve belli başlı bazı belgeler almak zorunludur. Bu her sektörde olduğu gibi harita mühendislik sektöründe de böyledir. Arsa veya parsel ölçümünde belgeler ile hizmet verilmektedir. Bunun yanı sıra kat mülkiyeti alma veya daha birçok hizmet için de mutlaka kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi bir firma ile anlaşıp gerekli belgeleri almak gerekir. İşte, bu kaliteyi çok uzaklarda aramayın diyoruz ve firmamız, yedi yirmi dört harita mühendislik hizmeti ile yanı başınızda yer almaktadır.

Bizleri tercih ederek sağlam ve hızlı bir hizmet almaya hazır mısınız? Firmamız, bu sektörün hem en hızlı hizmeti i vermekte hem de bu hizmeti son derece uygun fiyata sunmaktadır. Daha kalitelisini ve güvenilir olanını bulamayacağınızı iddia ediyor ve sizleri bu iddiayı deneyimlemeye davet ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR