• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dikilitaş Koltuk Yıkama

Adres :

İhsaniye Mahallesi Hayat Sokak Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ergün Dikilitaş - Şennur Dikilitaş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

hamzaenes190516@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 111 03 82

Whatsapp 2:

0 (530) 322 40 16

Bursa Nilüfer’de hizmet veren Dikilitaş Koltuk Yıkama firmamız birmilyonnokta.com üyesi işyerlerinden birisidir. Koltuklar, kanepeler, sandalyeler bütün evlerde, ofislerde, işyerlerinde ve diğer yaşam alanlarında en temel malzemelerdir. Her gün bulundukları noktalarda çok sayıda kişi tarafından kullanılır ve adeta her ortamın en fazla kullanılan malzemeleri oldukları söylenebilir. Buna bağlı olarak da bütün bu ürünler çok fazla kirlenir, lekelenir.

Koltuklar yapı itibariyle kirlenmeye, lekelenmeye müsait parçalardır. Üzerlerine herhangi bir şey döküldüğü zaman dahi rahatlıkla içine temas edebilir ve yüzeyden ne kadar temizlense de derinlemesine temizlik yapılamaz. İçte biriken kirler, döküntüler de zamanla bakteri oluşumuna, kötü kokuya, renk değişimine, küflenmeye neden olabilir. Bütün bu olumsuzlukların ortadan kaldırılması ancak profesyonel koltuk yıkama ile mümkündür.

Koltuklar geniş ve ağır ürünler oldukları için yerinde yıkama yapmak gerekir. Bursa temizlik sektöründe hizmet veren firmamız da yıllardır yerinde koltuk yıkama, kanepe yıkama, pansiyon koltuğu yıkama, oto koltuğu yıkama, çekyat yıkama, yatak yıkama, sandalye yıkama yapmaktadır. Bütün bu ürünlerinizin derinlemesine temizliği için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Firma olarak her zaman kusursuz hizmet anlayışıyla kaliteden taviz vermiyoruz. En yeni nesil, en gelişmiş teknolojiye sahip yıkama makinalarını kullanıyor, insan ve çevre sağlığına uygun temizlik ürünleri tercih ediyoruz. Ürünlerinizin materyal özelliklerine göre temizlik ürünlerimizi seçiyor, alanında deneyim sahibi, uzman ekibimizle uygun fiyatlı hijyen sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR