• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dileğim Estetik Güzellik & Kuaför Salonu

Adres :

Ahmet Eren Bulvarı Beş Minare Mahallesi 149 / 1 Kent Apt. ( Bitlis Devlet Hastanesi Yanındayız ) Bitlis » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dilek Oğuz

E-Posta Adresi :

dilegim@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 933 06 71

Whatsapp 2:

0 (553) 783 17 23

Dileğim Estetik Güzellik & Kuaför Salonumuz, Bitlis ili merkez içerisinde siz çok değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Oldukça yenilikçi cilt bakım malzemeleri, ipek kirpik işlemi, dudak renklendirme işlemi, porselen makyaj uygulamaları, cilt sıklaştırma işlemleri ve buz lazer epilasyon uygulamaları ile büyük beğeni toplayan Dileğim Estetik Güzellik & Kuaför Salonu merkezimiz içerisinde, kendi alanında uzman ve deneyim sahibi salon ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Müşterilere karşı sürekli olarak nazik ve kibar tavırlar sergilemeyi kendisine gaye edinmiş olan salon ekibimiz, modernize ve çok yenilikçi cilt bakım ve saç tasarım malzemeleri ile çeşitli cilt bakım hizmetlerini siz pek değerli müşterilerine en iyi şekilde sunmaya özen göstermektedir.

Oldukça havadar ve geniş güzellik salonuyla da sektöründe öne çıkan Dileğim Estetik Güzellik & Kuaför Salonu, yüksek kalitesinden kesinlikle ödün vermeden envaiçeşit hizmetlerine devam ediyor. Kaş tasarım ve cilt bakım hizmetleri konusunda her geçen gün kendisini geliştirmekte olan Dileğim Estetik Güzellik & Kuaför Salonu markamız, sektöründe lider firmalardan birisi olmanın haklı mutluluğunu yaşıyor. Dileğim Estetik Güzellik & Kuaför Salonumuz, kişisel bakımına önem veren kadınların uğrak yeri olmaya devam ediyor. Salonumuzda, uluslararası yüksek kalite standartları çerçevesinde olabildiğince hızlı ve etkin bir şekilde hizmet verilmesi amaçlanmaktadır. Bitlis Merkez güzellik salonu ve kuaför şubemiz ile siz çok kıymetli müşterilerimizin hizmetinde olmaya devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR