• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dinar Halı Yıkama

Adres :

Topraktaş Mahallesi Mega Sanayi Sitesi Diyarbakır » Bağlar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şeyhmus Önen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (539) 522 02 42

Whatsapp 2:

0 (555) 082 06 21

Dinar Halı Yıkama olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Diyarbakır halı yıkama sektöründe hizmet veren Dinar Halı Yıkama olarak size halılarınızın ve daha birçok ürününüzün temizliğinde yardımcı olmaktayız. Sadece halı kalmamakta bir sürü ürün temizliğini yapmaktayız. Bu ürünler; battaniye, yorgan, koltuk, araç koltuğu gibi ürünlerin detaylı temizliğini yapmaktayız.

Müşteri memnuniyetinin bizim için en önemli unsurdur. Bu sebeple size en yüksek standartlarda hizmeti sağlamak için en gelişmiş teknolojik ürünler ile çalışmaktayız. Yine sizin memnuniyetiniz için çalıştığımız alanda ki çalışma ekibimiz işinde gerekli niteliklere sahip, gerekli eğitimi almış, deneyimli ve çalışkan insanlardan oluşmaktadır.

Bize teslim ettiğiniz ürünleri en temiz hale getirmekle beraber sizin sağlığınıza herhangi bir tehlike oluşturmayacak ürünleri de kullanmaktayız. Yine firmamız müşteri odaklı, sizin istedikleriniz doğrultusunda hizmet vermektedir.

Çalıştığımız sektörde çevremizde birincil firma olmakla birlikte bunu daha geniş kitlelere yaymaya çalışmayı hedeflemiştir. Bu doğrultuda da en yüksek kalite hizmeti en uygun fiyatla verme politikası ile çalışmaktadır. Ve bu politikadan asla ödün vermemektedir. Hizmet almak isteyen müşterilerimizin ürünlerini de evlerinden alıp yine evlerine teslim etmekteyiz. Yaptığımız işlemlerde de ürününüz hiçbir zarar görmez. Hizmetlerimizden yararlanmak için bize telefon ya da diğer irtibat yolları ile ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınıza eminiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR