• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dinçer Bektaş Vip Transfer

Adres :

Emek Mahallesi 41010 Sokak No: 8 Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dinçer Bektaş

E-Posta Adresi :

dincer_bektas1@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 548 73 66

Vip transfer kişiye özel bir tür lüks transfer işlemidir. Önceden belirttiğiniz saat ve tarihte seçtiğiniz araç ile adresinizden alınır yine daha önce belirttiğiniz adrese ulaştırılırsınız. Sizi almaya gelen araç lüks ve konforlu minibüs tarzı araçlardır. Vip transfer hizmeti genellikle havaalanı transfer hizmetlerinde; toplantı, davet vb. katılımlarında tercih edilir. Ücretleri de kaliteli ve konforlu yolculuğa değecek düzeydedir. Vip transfer işleminde hizmet veren şoförler ise iyi eğitim almış, profesyonel şoförlerdir.

Adana otomotiv alanında sizlere hizmet veren firmamız bir vip transfer servisinde aradığınız tüm donanımlara sahiptir. Lüks ve konforlu araçlarımız, işini profesyonellik ile yapan şoförlerimiz ihtiyaç duyduğunuz her an hizmetinizdedir. 2 milyondan fazla nüfusa sahip olan ve büyükşehir statüsünde yer alan şehrimizde havaalanı transfer, gelin arabası kiralama, lüks özel şoförlü araç kiralama gibi hizmetler verirken üstün hizmet kalitemizden de ödün vermiyoruz. En üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamayı ilke edinen firmamız sizlere güvenli bir yolculuk garantisi veriyor. İyi eğitimli şoförlerimiz ve bakımları sürekli yapılan lüks araçlarımız ile herhangi bir kazaya karışma ihtimalinizi en aza indiriyoruz. Güvenli ve rahat bir yolculuk için firmamız ile irtibata geçmeniz yeterlidir.

Firmamızın sizlere sunduğu üstün nitelikli hizmet karşılığında talep ettiği ücretler gayet makuldür ve huzurlu, kaliteli bir yolculuğa değmektedir. Konforlu, rahat ve güvenli bir yolculuk için, hak ettiğiniz değeri görmek için firmamızı tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR