• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dinçerler Oto Kurtarma

Adres :

Kırkağaç Soma Manisa Manisa » Kırkağaç

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasin Dinçer

E-Posta Adresi :

yasin_7986@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 363 71 93

Whatsapp 2:

0 (544) 363 71 93

Dinçerler Oto Kurtarma olarak, istemeyen araç arızası ve kaza durumlarda ihtiyacınız olan hizmeti almanız için buradayız. Bizi ihtiyacınız olan her durumda arayabilir ve ihtiyacınız olan oto kurtarma hizmetini alabilirsiniz. Bir kaza ve araç arıza durumlarında aracınız bulunduğu yerden alınarak servis, tamirhane veya istediğiniz bir yere en acil ve pratik bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Bize ihtiyacınız olduğu durumlarda bir telefon kadar uzağındayız.

Manisa yol yardım sektöründe yüksek müşteri memnuniyetinin sağlandığı firmalar arasından hızla öne çıkmaktayız. Son model ve kaliteli araçlarımız ile aracınız bulunduğu yerden alınarak istediğiniz yere en güvenli şekilde ulaştırılır. İşinde deneyimli ve uzman şoförler ve teknik destek personellerimiz ile en iyi hizmeti almanız için uğraşıyoruz. Teknik kontrollerini düzenli yaptırdığımız araçlar ile en kaliteli hizmeti en uygun fiyata almanız bizim için oldukça önemlidir. Trafik kurallarına titiz bir incelikle uyan bilinçli personellerimiz ile aracınızın güvenliği konusunda yüksek performans sağlıyoruz. Bütün prodesürler ise yetkili kişilerden izin alınarak sağlanmaktadır. Trafik görevlisinin onayı alınır alınmaz en pratik ve kısa yoldan, kişinin istemiş olduğu yere araç taşıma sağlanır.

Bize ulaşır ulaşmaz sizin için en iyisini düşünerek, trafik görevlerinin önerdiği şekilde ve kurallara uyarak aracınız için güvenli bir şekilde taşınma işlemi yapılır. Müşterimize kaliteli hizmet vermek amacıyla çıktığımız bu yolda, sektördeki en etkili firma olmayı hedeflemekteyiz. 7/24 bizimle iletişime geçerek siz de bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR