• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diş Hekimi Ayşegül Küçükler

Adres :

Ferhuniye Mah Dr Yusuf Ziya Paşa Sok No: 1 Kat : 2 D: 5 Selçuklu Konya Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayşegül Küçükler

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ayse-ler@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 495 78 45

Diş Hekimi Ayşegül Küçükler Konya Selçuklu’ da hizmetlerine devam ediyor. Konya sağlık sektöründe başarılı çözümleriyle öne çıkmış olan polikliniğimiz profesyonel ağız ve diş sağlığı hizmetleri arayanların tercih olmaktadır.

Polikliniğimizde estek diş hakimliği, implant tedavisi, ortodonti, gömülü diş çekimi, kanal tedavisi, zirkonyum gülüş tasarımı, tartar temizliği, kompozit lamine uygulama, ayrık diş tedavisi, bleaching uygulama, estetik diş tedavisi, zirkonyum kaplama, çürük diş çekimi alanlarında hizmet verilmekte, bünyesinde barındırdığı uzman kadrosu ile tedavi süreçlerini kolaylaştırıp misafirlerine sağlık ve kalite açısından ayrıcalıklı bir hizmet sağlamaktadır.

Polikliniğimiz doğru teşhis ve tedavi yöntemlerini en iyi teknik altyapı, uzman diş hekimi kadrosuyla harmanlayarak misafirlerine memnuniyetlerini en üst seviyede tutacak hizmetler sunmaktadır. Her yaştan hastaya çözümler sunan uzman kadromuz çocuk diş tedavi ve bakımları hizmeti de sağlamakta, kişileştirilmiş tedavi yöntemleriyle bütün hastalarının tez vakitte sağlıklı dişlere kavuşmasını sağlamaktadır.

Misyonumuz gelişimi ve yenilenmenin hiç durmadığı sektörümüzde hastaya özel tedavi yöntemlerimiz ile hastalarımızın kliniğimizden memnun bir şekilde ayrılmalarını sağlamaktır. En modern cihazlarla hizmet verdiğimiz polikliniğimizde uzman kadromuzun kalitesiyle birleşen ekipmanlarımız ağız ve diş sağlığında ileri düzey çözümler üretmemizi sağlıyor.

Sunduğumuz hizmetlerle hastalarımızın daha kaliteli bir yaşam standardına kavuşmasını sağlıyoruz. Gerekli tedavi süreçlerini baştan sona takip ederek sonuç odaklı çalışıyor, ekonomik sağlık hizmetlerimizle misafirlerimizin kısa ve uzun vadede diş problemlerinden uzaklaştırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR