• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diş Hekimi Gamze Evcil

Adres :

Hacı Hasan Mahallesi Fatih Caddesi No: 70 Kat: 1 No: 1 Babaeski/kırklareli Kırklareli » Babaeski

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gamze Evcil

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

gamzeevcil95@gmail.com
Diş Hekimi Gamze Evcil olarak;babaeski diş hekimi,babaeski en yakın diş hekimi,babaeski diş kanal tedavisi,babaeski diş implant uygulaması,babaeski İmplant tedavisi,babaeski en iyi diş hekimi,babaeski diş gülüş estetiği,babaeski çürük diş çekimi,babaeski Ağız Diş Sağlığı Merkezi, babaeski güvenilir diş hekimi, vb alanda hizmet vermekteyiz.

Ağız ve diş sağlığınıza gerekli özeni gösteriyor musunuz? Eğer ağız ve diş sağlığınız için yapmanız gerekenleri yapmıyor ve tüm bunları göz ardı ediyorsanız ilerleyen zamanlarda ciddi sorunlarla karşılaşabilirsiniz.Diş Hekimi Gamze Evcilolarak sizlere ağız ve diş sağlığınız için yapmanız gerekenleri anlatıyor, sağlığınızı kontrol ediyoruz. Aldığımız eğitimleri başarıyla tamamlamış olmamız sayesinde sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. İşimizi severek ve ilgiyle yaptığımız için çalışmalarımızda herhangi bir hatanın olmasına izin vermiyoruz.

Kırklareli sağlık,diş hekimi,implantsektörünün güvenilir ismi olarak bugüne kadar pek çok hastamız için çalışmalar gerçekleştirdik. Her bireyin özgürce gülümsemeye hakkı var. Çocuk, genç, yaşlı demeden bireylerin özgürce gülümsemesi için ağız ve diş sağlığı alanında hizmet veriyoruz. Peki, bu doğrultuda hangi çalışmaları gerçekleştiriyoruz? Diş ve diş eti problemleriniz varsa kliniğimize gelebilirsiniz. Kliniğimizde gerekli kontrolleri yaptıktan sonra size özel tedavi yöntemimizle yaşadığınız soruna çözüm sunuyoruz. Eğer dişleriniz sizi rahatsız ediyorsa diş teli uygulayabiliyor, dişlerinizi yeniden yapılandırabiliyoruz. Diş temizleme, diş beyazlatma, diş çekimi, kanal tedavisi gibi birçok ağız ve diş sağlığı uygulamalarını gerçekleştiriyoruz.

Tüm çalışmalarımız sağlığa uygun alanda yapıyoruz. Önceliğimiz her zaman hastalarımızın sağlığı oluyor. Sizleri kliniğimizden memnun bir şekilde göndermek için özenle ve gayretle çalışıyoruz. Güler yüzlü, samimi, saygılı, işini severek yapan, dürüst, güvenilir, hasta sağlığını ve memnuniyetini önemseyen, yeniliğe açık kadromuzla sizin için en doğru çalışmaları gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR