• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diş Hekimi Merve Kar Kocakurt

Adres :

Atatürk Mah. Yavuz Cad. No: 138/a İzmir » Bornova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Merve Kar Kocakurt

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (551) 647 48 24

Dış dostunuz, Diş Hekimi Merve Kar Kocakurt isimli değerli firmamız, birmilyonnokta.com üyesi olmuştur. Bu aileye üye olarak büyüme hızına resmen bir ivme. kazandıran firmamız, her geçen gün daha da fazla hastanın ilgi odağı olmuş durumda.

Günümüzde yemek yeme şeklimiz veya dişlerimizi kullanma seklimizden dolayı birçok hasar gören ve yıpranan dişlerimize bakım yapmamız mecbur hale gelmektedir. Bunların yanı sıra doğuştan gelen dış sorunlarımızdan kaynaklı da diş hekimlerine ihtiyaç duymamız olasıdır. İşinin ehli, diş dostu firmamız görüp görebileceğiniz en iyi diş hizmeti sunmakta ve bu konumunu kimseye vermemektedir. Kanal tedavisi, implant tedavisi, diş çekme, dolgu yapma, diş teli takma ve birçok hizmet daha sunan firmamız aynı zamanda çene cerrahi uzmanı konumundadır. Diş denince akla ilk gelen firmamız, müşteri memnuniyetine son derece önem vermekte ve çok mütevazı bir karşılama ile hastalarına ilgi göstermektedir.

İzmir sağlık olarak bizler kurulduğumuz günden bu yana diş sağlığınız için sürekli olarak çalıştık ve sürekli geliştik. Eşsiz hizmeti ile firmamız, işinde ne denli uzman ve atılgan olduğunu bir kez daha gözler önüne sermektedir. Dişlerinizden memnun değil misiniz? Hemen firmamıza gelerek yepyeni dişlere ve inci dolu gülüşlere sahip olabilirsiniz.

Günümüzde birçok şeyi değiştirmek artık cerrahi müdahaleler ile mümkün ve çok kolay. Gülüşünüzün unutulmaz ve parlak olmasını istiyorsanız hemen kliniğimizi arayarak randevu alabilir ve tedaviye gelebilirsiniz. Hizmette sınır ve engel tanımayan firmamız yedi yirmi dört hizmetinizdedir. Sağlıklı gülüşler için bizleri arayın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR