• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diş Hekimi Musa Kerem Keser

Adres :

Orta Mahallesi 671 Nolu Sokak Arif Güç İş Merkezi Kat: 1 No: 8/101 Sakarya » Adapazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Musa Kerem Keser

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 472 62 51

Whatsapp 2:

0 (532) 504 23 54

Sağlık sektöründe profesyonel hizmet veren Diş Hekimi Musa Kerem Keser birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden biridir. Diş, sağlığın en önemli göstergelerinden biridir. Vücudun sağlıksız olması dişlerde de sorun çıkmasına neden olmaktadır. Fakat diğer yandan dişlere ayrıca dikkat edilmesi gerekmektedir. Çünkü diş sağlığı da vücut sağlığını doğrudan etkileyebilecek kapasitededir. Örneğin, sağlıksız dişlerden dolayı beslenmede sınırlamaya gidilebilir. Bu durum, düzenli hale geldiğinde vücut sağlığını kolaylıkla etkileyebilir. Bundan dolayı diş sağlığı için düzenli olarak hekimlere başvurulması bir zorunluluktur.

Diş Hekimi Musa Kerem Keser muayenehanesinde dişleriniz için en etkili tedaviyi alabilirsiniz. Sağlık sektöründe başarılı çalışmalarıyla bilinen muayenehanemiz hem çocuk hem de yetişkinlere hizmet vermektedir. Bu kapsamda, diş kaplama, çürük diş ve diş eti tedavisi ve implant işlemlerini de içine alan birçok tedavi ve uygulamaları yapmaktayız. Böylece tüm diş tedavileriniz için bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Uzman ve deneyimli hekimimizin kullandığı tüm ekipmanlar sektörde en kaliteli ve sağlığa en uygun olanlardır. Tüm işlemleri hijyenik ortamda kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Sakarya sağlık sektöründe hizmetlerini sürdüren muayenehanemizde yapılan tüm işlemler dişlerinizin sağlıklı bir şekilde uzun süre kullanımına yöneliktir. Gerçekleştirdiğimiz tüm işlemler hem estetik görüntüye hem de sağlığınıza yöneliktir. Ayrıca diş ile ilgili tüm sorunların acil olduğunun farkında olarak tüm işlemleri titizlikle ve olabildiğince hızlı bir şekilde sonuçlandırıyoruz. İşlemlerimiz ile alakalı detaylı bilgi almak için muayenehanemizi ziyaret edebilirsiniz.

musakeremkeserrgmail.com

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR