• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diş Hekimi Yalçın Erbaş

Adres :

Yenibaraj Mahallesi Bülent Angın Bulvarı Girne Apt. Kat 1 Daire 3 Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yalçın Erbaş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 367 43 91

Birmilyonnokta.com üyesi olan Diş Hekimi Yalçın Erbaş, bilgi ve birikim sahibi kadrosuyla sağlık hizmeti veriyor. Adana sağlık sektöründe hizmet verdiğimiz için değerli hastalarımızın aradığı çözümü kısa sürede sağlıyoruz. Dişlerimiz bizim için oldukça önemlidir. Bir şeyler yiyebilmek, konuşabilmek, rahatça gülümsemek için dişlerimize ihtiyaç duyarız. Dişlerimizde ya da diş etinde oluşan bir rahatsızlık nedeniyle bir şeyler yiyemeyebilir, rahat konuşamayabilir ve hatta rahat gülemeyebiliriz. Bu gibi durumlarda diş hekiminden destek almak en doğrusudur.

Diş hekimi olarak geniş kapsamlı hizmet veriyoruz. Aldığımız eğitim ve kazandığımız tecrübe doğrultusunda hastalarımızın sağlığını koruyarak doğru işlemler uyguluyoruz. Bizler öncelikle hastayı muayene ediyoruz. Muayene sonrasında hastanın rahatsızlığını tespit ediyor, nasıl bir tedavi uygulayabileceğimizi belirliyoruz. Belirlediğimiz tedavi doğrultusunda hareket ederek hasta sağlığını koruyoruz. Tam donanımlı kliniğimizde çeşitli işlemler yapıyoruz.

Diş ağrılarınızı ve çürük dişlerinizi tedavi ediyoruz. Diş çekme, diş temizliği, diş kaplama, diş eti bakımı gibi farklı işlemler uyguluyoruz. Eğer dişlerinizi beğenmiyorsanız sizin için diş tasarımı yapıyoruz. Çene ve ağız yapınızı göz önünde bulundurarak sizin için uygun gülüş tasarımını yapıyoruz. Bizler tecrübeli ekibimizle işimizi büyük bir özenle yapıyoruz. Mesleğimizi seviyor, dikkatle çalışmalar yapıyoruz. Kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Bu sayede en yeni ve sağlıklı işlemlerle çalışmalarımızı yönetiyoruz. Sizler de sağlığınızı korumak, doğru diş ve diş eti işlemlerinden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR