• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyetisyen Bengisu Öztur

Adres :

Yukarı Kayabaşı Mah. Postane Sok. Esin Apt. Kat: 3 Niğde » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bengisu Öztur

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 418 15 30

Diyetisyen Bengisu Öztur, Niğde danışmanlık sektöründe hizmet veren birmilyon.com ailesinin bir üyesidir. Sağlık en değerli varlıktır. Ancak fazla kilolar ya da vücudun ihtiyaç duyulan kiloda olmaması ise de önemli sorunlardır. Çünkü metabolizmanın ihtiyacı olan bileşenleri günlük olarak alması gerekmektedir. Fazla ya da eksik alınması birlikte de istenmeyen durumlarında meydana gelmesine neden olmaktadır. Tam da bu noktada bir uzmandan destek alınmalıdır. Böylelikle hem sağlıklı hem de en doğru şekilde de adımlar atılmış olacaktır.

Bugüne kadar çok sayıda kişinin kilo verme sürecinde yanlarında oldum. Aldığım eğitim ve sahip olduğum tecrübe ile de en iyi şekilde yardımcı olabilmek için çalışmaktayım. Mesleğimi severek yapıyorum ve yardımcı olabildiğim her kişi ile birlikte de daha da bağlanmaktayım. Uzman diyet danışmanlığı hizmeti ile de kişiye özel programlar hazırlanmaktadır. Bu hizmetin yanında da ketojenik diyet danışmanlığı, kilo kontrol danışmanlığı, sporcu beslenme danışmanlığı, çocuklarda beslenme danışmanlığı ve vücut analizi yapılmaktadır.

Pandemi şartlarına rağmen hizmet vermeye devam etmekteyim. Online olarak diyet danışmanlığı ile de kilo verme ya da alma sürecinizi de çok yakından takip etmekteyim. Bu dönemde de gelişen teknolojik imkanlar en iyi şekilde kullanılmaktadır. Niğde’de diyetisyen dendiği zaman ilk akla gelen kişilerden biri olmanın da mutluluğunu yaşamaktayım. Daha detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan soruların yanıtlarını bulmak için iletişime geçin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR