• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyetisyen Dilara Özdemir

Adres :

Kemalpaşa Mahallesi Ozan Sokak No: 20 Daire A ( Fit-ol Sağlıklı Yaşam Merkezi ) Bursa » İnegöl

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dilara Özdemir

E-Posta Adresi :

ozdemirr_dilaraa@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (532) 435 39 44

Sağlıklı beslenme ve diyet konusunda uzman Diyetisyen Dilara Özdemir birmilyonnokta.com üyesidir. Beslenme sorunlarının arttığı ve sağlıklı beslenme alışkanlıklarının değiştiği günümüzde, sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmak için bir uzmana ihtiyaç duyulmaktadır. Tam bu noktada tecrübe ve birikimimizle sizin tercih ve sağlığınızı dikkate alarak size özel bir hizmet sunmaktayız.

Doğru beslenme alışkanlığı edinmek, ideal kilonuza ulaşabilmek ve sağlıklı bir yaşam sürebilmeniz yanınızdayız. Hangi besin ne kadar tüketilmeli gibi sorularınıza cevaplamanıza yardımcı olacağız. Haftalık kontrol ve belirttiğiniz hedefinize göre diyet listeleriniz güncellenmektedir.

Başlangıçta kan tahlili ile değerlendirme sağlıyoruz. Kişiye özel beslenme programı ile takibinizi gerçekleştiriyoruz. . Beslenme programı hazırlarken fit ve sağlıklı tarifler olması önceliğimizdir. Tecrübe ile harmanladığımız bilgi birikimimiz ile aklınıza takılan soruları cevaplamak için bir telefon uzağınızdayız. Diyetlerinize devam ederken haftalık ağırlık ve ölçüm takibi yapıyoruz. Yoğun iş temposunda vakit bulamayacağınızı düşünmeniz durumunda online diyet programımızla hizmet sunmaya devam ediyoruz. İsteğiniz doğrultusunda telefon üzerinden görüşmelerimiz devam ediyor. Gün içerisinde WhatsApp üzerinden öğün takibinizi gerçekleştiriyoruz.

Bursa diyetisyen sektöründe önemli bir yere sahip olmanın gururuyla, sağlıklı yaşamı bir hayat tarzı olarak benimsemek isteyen tüm bireylerin yanında olmaya devam ediyoruz. İhtiyacınıza uygun doğru bir planlama ile hayat standartlarınızı yükseltmeyi amaçlıyoruz. Fazla kilolarınızdan kurtulmak ve beslenme alışkanlığınızı düzeltmek için yol göstericiye ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olmaya hazırız. Gelin sağlıklı hayata hep birlikte bir adım atalım.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR