• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyetisyen İrem Duman

Adres :

Ürgen Paşa Mah. 75. Yıl Bulv. Palmiye Apt. No: 46/4 Zemin Kat Hatay » Antakya

Sektör :

Yetkili Kişi :

İrem Duman

E-Posta Adresi :

dyt.iremduman@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 296 06 01

Hatay danışmanlık sektöründe hizmet sunmakta olan kurumumuz; beslenme ve diyet danışmanlığı alanlarında siz değerli danışanlarımıza yol gösterici olmak amacını gütmektedir. Bu amacımız ekseninde siz değerli danışanlarımıza bilimsel metotlar eşliğinde, ihtiyaç, beklenti ve gereksinimlerinizi göz önüne alarak kişiye özel destek hizmeti vermekteyiz. Aynı zamanda gerek iş yoğunluğu sebebiyle gerekse başka nedenler ile kurumumuza gelemeyecek pozisyonda olan danışanlarımıza online danışmanlık hizmeti sunarak yönlendirmelerimizi gerçekleştiriyoruz. Kurumumuzda kronik hastalıklarda beslenme, gebelikte beslenme, çocukluk döneminde beslenme, sporcu beslenmesi gibi konularda merak ettiklerinizi uzman diyetisyenimiz bilimsel bilginin ışığında yanıtlamakta ve sizleri en doğru bir şekilde yönlendirmektedir.

Kurumumuzda gerek hastalık nedeni ile beslenme alışkanlıklarını değiştirmek isteyen, gerekse sağlıklı bir şekilde kilo vermek ya da almak isteyen danışanlarımıza gerekli kan testi ve vücut analizleri yapıldıktan sonra beslenme uygulaması ve diyet programı uyguluyoruz.

Beslenme ve diyet danışmanlığı kurumumuzda iki odadan oluşmaktadır. Birinci odada uzman diyetisyenimiz danışmanlık hizmeti verirken; ikinci odada sağlıklı beslenme mutfağımız yer almaktadır. Sağlıklı beslenme mutfağımızda besinlerin satın alınması, pişirilmesi ve saklanması konusunda eğitim verilerek danışanlarımız bilinçlendirilmektedir.

Kurum olarak öncelikli amacımız kişilerin beslenme alışkanlıklarında farkındalık oluşturarak; doğru bir beslenme ve sağlıklı bir yaşam sürmelerine yol gösterici olmaktır. Bu amacımız doğrultusunda faaliyet alanımızdaki tüm gelişmelerin yakından takipçisi olarak danışanlarımıza hem mutfak becerileri kazandırmak hem de sağlıklı yaşam sürmeleri için yol gösterici olmayı hedefliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR