• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyetisyen Merve Işık

Adres :

Hacıhalil Mahallesi Hükümet Caddesi No: 87 / Kat.1 Daire: 3 Gebze / Kocaeli Kocaeli » Gebze

Sektör :

Yetkili Kişi :

Merve Işık

E-Posta Adresi :

merveisik49@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 512 43 14

Whatsapp 2:

0 (543) 512 43 14

Sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmek için belirli noktalarda hassas davranmamı ve kendimizi korumamız gerekmektedir. Bu dikkatli davranılması gereken konuların başında sağlıklı bir besleneme düzeni ve spor aktiviteleri yer almaktadır. Bu yüzden düzenli bir besin tüketim ve spor aktivitesi yapılmalıdır. Ancak bunun sözde olduğu kadar aktiviteye dönüştürülmesi kolay olmamaktadır. İşte bu yüzden destek profesyonel bir kişi ya da kurumdan bu konuda destek alınmalıdır. Biz Diyetisyen Merve Işık Ekibi olarak siz değerli müşterilerimize bu konuda profesyonel destekler sağlamaktayız.

Diyetisyen Merve Işık olarak Kocaeli ilinin Gebze ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu hizmetleri sağlamaktayız. Kurulduğumuz günden buyana vermiş olduğumuz kaliteli, profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar neticesinde Kocaeli danışmanlık alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum yapısına kavuşmuş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli ve özel konumun korunması, geliştirilerek daha yüksek standartlı hizmet verilmesi adına çalışmalarımızı sürdürmeyi devam ettirmekteyiz.

Ofisimizde sizlere kilo sorunlarınız, fazla kilolardan kurtulma veya kilo alamama gibi sorunlar, dengeli bir beslenme düzeni, sağlıklı bir beslenme için gerekli olan koşullar, hastalıklara özgü diyetler, doğal ürün tüketiminin önemi gibi birçok konuda sizlere önder olmakta ve yardımcı olmaktayız. Verdiğimiz bu hizmetlerimizde hizmet sonrası süreç takibi yapmakta ve diyetin başarı olup olmadığı konusunda veri toplamaktayız. Eğer sizlerin de sağlıklı beslenme ve düzenli spor aktiviteleri yapmak için desteğe ihtiyacınız var ise bizlerden gerekli olan desteği alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR