• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyetisyen Ömer Yurdalan

Adres :

Savaş Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi Modern Çarşısı İş Hanı Kat: 4 No: 58 Hatay » İskenderun

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Yurdalan

E-Posta Adresi :

omeryurdalan@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 254 54 37

Hatay’da çalışma hayatına devam etmekte olan Diyetisyen Ömer Yurdalan olarak artık birmilyonnokta.com adresinden de sizlere beslenme danışmanlığı ve diyetisyenlik hizmeti sunmaktayız.

Stres, duygu durum bozuklukları, geçirmiş olduğumuz hastalıklar sonucu ya da yanlış beslenme kaynaklı oluşan fazla kilolarınızı sağlıklı bir şekilde verebilmeniz için gereken profesyonel diyetisyenlik hizmetini sizlere sunmaktan gurur duymaktayız. Alanında yeterli lisans eğitimini tamamladıktan sonra diyetisyenlik mesleğindeki tüm gelişmeleri yakından takip eden uzmanımız sayesinde arzuladığınız ideal görünüme sağlıklı bir şekilde kavuşma deneyimini yaşayacaksınız. Kilo verirken sağlığımızı ve motivasyonumuzu kaybetmemek çok önemlidir. Ömer Yurdalan, bu noktada sizlere danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sizlere dürüst ve ahlaklı bir şekilde hizmetlerimizi sağlıyoruz. Modern, konforlu ve temiz bir ortam olan merkezimizde sizlerle yüz yüze iletişim kurarak vücut tipinize en uygun diyet programını hazırlıyoruz. Kilo verme sürecinde düzenli olarak kontroller yaparak sağlığınızı korumaktayız. Ayrıca, uzaktan diyetisyenlik hizmetleri de sunmaktayız. Uzaktan alınan hizmetlerimizin yüz yüze sağladığımız hizmetlerden hiçbir farkı yoktur. Bulunduğunuz konumdan randevu saatinizde uzman diyetisyenimizden hizmetlerimize erişebilirsiniz.

Hatay danışmanlık sektöründe müşterilerimizin beğenileri sayesinde sağlam adımlarla ilerlemekteyiz. Sizlerin tavsiyeleri sayesinde bugünlere geldik. Vizyonumuz, firmamızın sektördeki faaliyet çevresinin daha da büyüyerek başta Hatay olmak üzere tüm Türkiye ve dünyadaki birçok noktaya ulaşmasıdır. Sağlıklı ve kaliteli bir beslenme alışkanlığı edinmeniz için sizlere destek olmaktan gurur duymaktayız. Randevu almak için bizlere irtibat numaralarından ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR