• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyetisyen Ramazan Bolkan

Adres :

- Manisa » Alaşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Bolkan

E-Posta Adresi :

ziyanlar.10@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 368 47 56

Beslenme ve diyetetik alanında olağanüstü bir çalışma temposu ile hizmetlerine devam etmekte olan Diyetisyen Ramazan Bolkan, güzide Manisa ilimizin Alaşehir ilçesi içerisinde yer alan beslenme kliniği ile çalışmalarını sürdürmektedir. Bireylerin çok daha uzun ve sağlıklı bir hayat yaşaması için oldukça önemli bir değeri olan beslenme, günümüzde kendi alanında profesyonel olan diyetisyen veya çeşitli beslenme uzmanları tarafından düzenlenmekte ve bu profesyoneller yardımıyla bireye danışmanlık hizmeti sağlanmaktadır.

Kendi sektörü olan Manisa Alaşehir diyetisyen ve beslenme uzmanı alanında üstün hizmette sınır tanımayan Diyetisyen Ramazan Bolkan, alanında deneyim ve tecrübe sahibi teknik klinik elemanları ile çalışmalarına devam etmektedir. Manisa ili Alaşehir ilçesi içerisindeki danışma merkezi ile çeşitli beslenme programları alanında çalışmalar yapmakta olan ve bir diyet danışmanlık merkezi olarak hizmetlerini sürdüren Diyetisyen Ramazan Bolkan, alanında oldukça uzman ve yetkin çalışmaları ile kendi sektörü içerisinde tanınmaktadır.

Diyetisyen ve beslenme uzmanlığı sektöründe kendi bölgesinde akla gelen ilk isimlerden bir tanesi olan danışma merkezimiz, yediden yetmişe her bireye gün içerisinde doğrudan hizmet vermeye devam etmektedir. Alanında hızlı ve etkin hizmet düsturundan kesinlikle vazgeçmeyen beslenme ve diyet kliniğimiz, oldukça geniş bir hizmet yelpazesini de bünyesinde barındırmaktadır. Söz konusu danışanlarına profesyonel bir şekilde hizmet vermekte sınır tanımayan danışma merkezimiz, pek değerli danışanlarının yapıcı yorum ve eleştirilerine de çok değer vermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR