• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyetisyen Sebahat Gök

Adres :

Kurtuluş Mahallesi 64019 Sokak Pakyürek İş Merkezi 4. Kat Melda Bolat Bilsel Dermatoloji Kliniği Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sebahat Gök

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 850 02 31

Diyetisyen Sebahat Gök olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Sağlık açısından önemli hastalıklara yol açan düzensiz beslenme ve fazla kilolu olma durumu insan sağlığı açısından düzenli ve kontrollü olmalıdır. Bu sebeple de fazla kilosu olan ve düzensiz beslenen insanlar diyetisyen başvurmalı ve yardım almalıdır. Aynı zamanda ideal kilonuzu koruma ve düzenli bir beslenme alışkanlığı kazanmanıza yardımcı olur. Halk tarafından yalnızca kilolu kişilerin kilo vermek için gittiğini zannedilen diyetisyen aslında çok önemli hastalılara sahip kişilere de yardımcı olmaktadır. Bu hastalıklar; diyabet, kalp damar, kanser, sindirim sistemi ve daha birçok hastalığı olan kişilere yardımcı olmaktadır.

Adana danışmanlık sektöründe hizmet veren Diyetisyen Sebahat Gök olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Hizmet sağladığımız alanda gerekli tüm eğitimleri almış olup, deneyimli ve uzman bir hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Her insanın vücudu ve metabolizması farklıdır. Bu yüzden merkezimize gelerek işinde uzman çalışanlar ile size en uygun programı belirlemekteyiz. Bize başvuran her müşterimiz için özel ve kişisel programlar belirlemekteyiz. Siz müşterilerimiz sağlığı içinde düzenli takip ve kontroller ile süreci sürdürmekteyiz.

Profesyonel olarak çalıştığımız merkezimizde sürekli gelişim ve öğrenme halinde olup size hizmetlerimizi yenilemekte ve geliştirmekteyiz. Sağlığınızı korumak ve yaşam kalitenizi en üst düzeye çıkarmak için bizi tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR