• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyetisyen Seda Tüzün Genel ( Siirt Diyetisyen )

Adres :

Bahçelievler Mahallesi Ahmet Yılmaz Caddesi Öztevekkel Apartmanı A Blok Kat: 2 Siirt » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Seda Tüzün Genel

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 812 55 92

Whatsapp 2:

0 (552) 400 55 92

Müşterilerinin her zaman sağlıklı ve doğru besinleri tüketerek ilerlemesini sağlayan Diyetisyen Seda Tüzün Genel ( Siirt Diyetisyen ) ofisimiz birmilyonnokta.com üyesidir. Şimdiye kadar müşterilerimizin çeşitli rakamlarda kilo verme süreçlerine şahit olduk. Tüm süreçlerinde alternatif sağlıklı yemek tariflerimizle, çeşitli ana öğün fikirlerimizle ve en önemlisi mental olarak sizlerin motivasyonunu sağlamakla yanınızda olmaktan gurur duyuyoruz. Kişiye özel yemek önerileri sunarak sizlerin kilo verme yolunuzda keyifle ilerlemenizi sağlamaktayız. Siirt danışmanlık sektöründe hizmet veren ofisimizde müşterilerimizin yağ kütlesi, kas kütlesi ve su oranına bakılarak bir rota çizmekteyiz. Bu rota üzerinden ilerleyerek sizlerin sağlıklı ve fit bir geleceğe ilk adımınızı beraber atmaktayız. Sizlerin memnuniyetini görmek çalışma azmimizi daha da arttırmaktadır.

Sizleri yüzünüzde gülümseme ve amacına ulaşmanın verdiği gurur ile kapıdan ayrılmanızı görmek için elimizden gelen tüm desteği vermekte hazır bulunmaktayız. Keyifli sohbet ettiğimiz seanslarımızda sizlere gereken bilgiyi vermek, özgüveninizi arttırmak ve ihtiyacınız olan motivasyonu sağlamak kilo verme sürecinde temel prensibimizi oluşturmaktadır.

Sizlere önerdiğimiz kilo vermeye yardımcı tarifler ile bilinçli besin tüketimini sağlayarak sağlıklı yaşam stiline kavuşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir randevu alıp bizleri ziyaret etmeniz yeterli olmaktadır. Geri kalan kısmı bizlere güvenle teslim edebilirsiniz. Yaptığımız işin ciddiyetini, önemini bildiğimiz için bunu işimize yansıtarak sizlere hizmet vermekteyiz. Sağlıklı yaşam yolunda yaşayacağınız her olumlu veya olumsuz anlarda sizlerin destekçisi olduğumuzu unutmayın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR